1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie przy pomocy karty tv w komputerze. (ustawienie)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eXe909, Kwiecień 3, 2013.

1. eXe909

eXe909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze <3
    Nagrywanie ekranu xboxa przy pomocy karty tv w komputerze.

Hej!
    Odnalazłem starą karte tv philipsa i chciałem sprawdzić czy działa. Włożyłem do kompa i zainstalowałem stery. Potem podłączyłem wszystko przez component. (S-video w xboxie nie widziałem, a przy nim lepszy obraz) Zauważyłem taki wystający plastik zakrywający hdmi. Ciekaw jestem czemu. Czy microsoft nie pozwala na 2 sygnały, czy to nie będzie działać oraz czy da się podłączyć s-video zamiast component i tu jest moje pierwsze pytanie. Następnie włączyłem stery - globe tv analog na win xp (na 7 nie działał) i wybrałem component i stereo. Potem odpaliłem xboxa (miałem opóźnienie na kompie, lecz to chyba normalne). Znalazłem opcje i tu się pojawił mój główny problem. Miałem dużo opcji i mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać najlepsze ustawienie:

(Wiem że pal to europa, a ntsc to usa, ale mi chodzi o jakość)
    Dvd
    720x530 pal
    720x480 ntsc
    Svcd
    480x576 pal
    480x480 ntsc
    (No i vga ale to już chyba za niska jakość, aby coś nagrać)

Dalej ile mam ustawić bitrate i peak? Czy nic nie zmieniać?
    (Defalut 6.000.000 i 9.000.000)

Następnie bitrate mode
    Variable (defalut)
    Contrast

Ostatnie w tym programie to video render mode
    Overlay render
    Video mixing render 7 lub 9

W xboxie miałem jeszcze do wyboru 2 opcje:
    50hz i 60hz i nie wiem co będzie lepsze dla nagrywania.

Przepraszam was za moją zieloność w tych sprawach ale po prostu zawsze grałem na hdmi w full hd i nie znam sie na standardowych sygnałach. Na koniec podkreślam że mi chodzi tylko o jakość. Najlepiej 480p jak na YouTube bez programowych sztuczek.

Z góry, dzięki.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXe909

eXe909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pomorze <3
    Zna się ktoś na tym i mi pomoże, czy tu nikogo takiego nie ma?

Wczytywanie...

Poleć forum