1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie roznych gier na LT+ - Nowy w tym..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tyoka, Listopad 28, 2010.

1. Tyoka

Tyoka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Debica
    Witam, mam najnowszego LT wgranego(wiec to chyba ten LT+, wczoraj mi tego dokonano). Moze mi ktos podac link, wytlumaczyc jak nagrywac gry na tego LT? Sprawdzam tylko abgx i nagrywam? czy musze jakies patche itd? Chodzi mi np o Fife 2011, Mafie 2, F1. Nie jestem w sprawach xboxa zbytnio dobry (terminy typu dash, patche jakies w abgx) wiec prosze o pomoc. I wyjasnic czy w kocnu sie rozni ten najnowszy LT+, jakie daje przywileje przy nagrywaniu. Obecnie scaigam Mafie II i wlasnie chcialbym wiedziec jak ja nagrac aby wszystko dzialalo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
  4. Tyoka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Debica
    Czyli po prostu przelatuje to agbx (normalne jego ustawienia chyba) i jezeli wszystko jest ok to wypalam plytyke tak? a jakie "dodatki(przy nagrywaniu czy cos gier) daje ten LT+?

5. ATi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    LT+ nie daje żadnych "dodatków". Chyba że myślimy o różnych dodatkach...

6. Tyoka

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Debica
    Chodzi mi mianowicie o przygotowywanie gier do nagrania, ze jest podobno latwiej. Sorki za takie pytania ale nowy w tym jestem.

7. ATi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    No po za tym patchowaniem nie musisz zmniejszać wave ani używać active iso, więc jest lepiej

8. MasterD23337

MasterD23337 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Mam nowego assasina. Mam Lt+. Czy taki obraz mogę nagrać na płytkę. Nie będę grał online.Zamieszczam poniżej rysunki w abx360.[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG].

Chodzi mi o DMI i SS is unverified

Wczytywanie...

Poleć forum