1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie, title update'y i parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sezowaty, Marzec 9, 2013.

1. Sezowaty

Sezowaty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Może na wstępie napiszę że mam LT 3.0 i najnowszego dash'a.

Mam też nagrywarkę Lite-On iHAS 124-04 DU. Wiem że rewizja B byłaby lepszym wyjściem ale jak już kupiłem "zły model" (nie popatrzyłem na rewizję) postanowiłem jednak spróbować coś nagrywać. Wiele mi zeszło zanim po przeczytaniu kilku poradników ustawiłem dobrze ImgBurn'a i z Burner MAX'em Payload'em mogłem nagrywać gry.
    Kilka dni temu, wczoraj albo przedwczoraj udało mi się nagrać Black Ops'a II ze 100% weryfikacją. Po włożeniu do napędu płyty i włączeniu gry zawołało o aktualizację, chyba z 40mb (Title Update). Po aktualizacji gra działała i działa nadal, multiplayer też.
    Inaczej ma się sprawa z innymi grami.
    Otóż niektóre miałem już zaktualizowane i np. FIFA 11/12 czy Black Ops I mają Title Update i działają na multi.
    Nagrałem dzisiaj Crysis'a 3 - wstawka świetna, nagrało 100%, lecz po tych 100% wyskoczył błąd. Niestety nie pamiętam jaki a screena nie zrobiłem, dosyć krótki, było "Ponów próbę" i "Anuluj", weryfikacji też jakoś zrobić się nie dało. No ale cóż, daję płytkę.. grę czyta, zainstalować jednak nie mogę (38% i stop). Włączam grę i wyskakuje aktualizacja, anuluję, odłącza od Xbox Live'a. I, o dziwo, gra działa. Bardzo dobrze działa, czasem tekstury się słabiej ładują ale ogólnie kampanię tak przejść można. Problem tkwi jednak w aktualizacji.
    Postanowiłem później zaktualizować Title Update, 14mb. Gdy jest on na dysku, gra nie działa - czarny ekran, nie mogę nawet wejść w menu Xbox'a, muszę zresetować. Po usunięciu aktualizacji mogę grać jak wcześniej, czyli przy anulowaniu wyskakującej aktualizacji.
    Podobnie miałem z Assassin's Creed III, po aktualizacji grać mogłem do momentu wczytania zapisu gry - chodząc Desmondem i czekając na załadowanie się, nagle wszystko się wiesza.
    I teraz pytanie..
    1. Czy da się ominąć aktualizację lub zrobić coś, by była/jej nie było i można było grać?
    2. Czy to może być błąd nagrania? Jeśli Black Ops II nagrał mi się w 100% i weryfikacja w 100% i działa, to czy powinienem nagrać Crysis'a jeszcze raz, jeśli wyskoczył ten błąd? Wszakże gra działa, ale jak widać..
    3. Wszystkie trzy gry w abgx'ie miały dobre skany, przy tych samych ustawieniach Black Ops został nagrany, Assassin's Creed i Crysis miały te błędy. Czy może to być błąd obrazu czy bardziej chwilowy błąd nagrywarki?
    4. Jeszcze jedno małe pytanko. Gdy 1 raz odpaliłem tegoż Black Ops'a po graniu w Zombie po ok. 15-20 minutach nastąpiła migracja hosta, i wywaliło mi błąd o przetarciu szmatką itd. Później podobnie na kampanii, po ok. 30-40 minutach gry. Potem grałem dobrą godzinę chyba i błędu nie było, tekstury zachowane itd. Czy, że tak powiem, Xbox się "przyswaja" do pirackiej płyty (albo raczej na odwrót :D) i takie błędy to normalka? Bo niby wszystko działa.. podobnie mam przy starszym Black Ops'ie I i wywala mnie np. po 4-6 pełnych meczach na multi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1 jesli gra wymaga aktualizacji to musisz ja zrobic
    2 napewno jest to blad nagrania
    3 sprawdz iso tych gier jesli nie maja bledow to zle nagrales
    4 jesli gry sa dobrze nagrane i przeszly weryfikacje w 100% to moze juz plyty porysowane lub laser siada ,zainstaluj gre na dysk problem powinien zniknac
    5 z tym programem sa problemy mimo zgodnej nagrywarki, przy tych samych ustawieniach raz nagra dobrze a raz nie ,totalna losowosc. Wiekszosc poleca jednak IHAS rev B i wtedy swiety spokoj raz ustawisz i bedziesz wszystko nagrywal dobrze
    przelicz koszty nerwy zmarnowane plyty

1 osoba to lubi.
  4. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko aktualizację rób zawsze z pena

Wczytywanie...

Poleć forum