1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie ucietych gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kacper000777, Luty 20, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kacper000777

kacper000777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    Witam mam lt+2.0 chce wgrać 3.0 ale mam problem. Moje gry xgd3 są nagrane zwykłą nagrywarka bez jakiś tam mb danych. Stad moje pytanie czy da się je przepuścić przez abgx tak aby dograł ta topologie ? (nie obchodzi mnie live) Niestety nie mam już orginalnych obrazów tylko te zgrane z płyt :(
    A i jeszcze 1 jaka informacja daje nam pewność ze została dograna topologia ? tz jaki komunikat

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    musisz mieć pełny obraz gry ,nie zostało ci nic innego jak ściągać od nowa, albo poczekać z wgraniem3.0 jak przejdziesz gry

4. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    Topology data is currently verified - to oznacza , że topologia jest poprawnie dodana do obrazu ,

5. kacper000777

kacper000777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opolskie
    ok dziekuje ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.