1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Video z gier(przy pomocy nagrywarki DVD).

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MrDynamite12, Grudzień 28, 2010.

1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka.

Od jakiegoś czasu szukam sposobu do nagrania za pomocą sprzętu który już posiadam Filmików(gameplayów) z gier.

Znalazłem że Rekorderem DVD można nagrać.
    Lecz w swoim znalazłem tylko różne śmieszne wyjścia(jedno prawdopodobnie dobre ale podpisane Output).

Więc tak, czy w tym Rekorderze jest możliwość podpięcia tak konsoli aby dało się użyć jej do nagrania gameplaya??:

RDR-HX650 (RDRHX650) : Telewizory i zestawy kina domowego : Sony

Jeżeli na tej stronie nie ma takiego obrazka to u mnie to prawdopodobne wyjście wygląda mniej więcej tak. 3 kółka od wyjścia Component czy composite(Ja posiadam z 5 wtyczkami wyjście od Xboxa) i takie Czarne trochę większe kółko z dziurkami(jak od starych klawiatur czy myszek(teraz wszystko na USB jest)).

Dziękuję za każdą odpowiedź.

P.S.
    To co sam odkryłem:

Wejścia:
    Kompozytowy sygnał wideo----1 przednie

Rozwiązane:
    Nagrywać się da ale przez to że droga wygląda tak (Xbox->Nagrywarka->Tv) są straszne opóźnienia i nie da się grać. Ponieważ najpierw nagrywarka musi przerobić obraz i dopiero póścić na TV. Wygląd obrazu na TV powyżej 40C jest koszmarny więc rezygnuję z tego pomysłu. Przydało by się jakiś rozdzielacz kupić TZN (Xbox->Jedna strona przesyła do TV druga to samo do Nagrywarki. I byłby git.

Dziękuję wszystkim któży nie wiedzieli o czym piszę że nie nabijali sobie postów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Twój telewizor będzie się doskonale sprawdzał jako taki "rozdzielacz". Konsole łączysz z telewizorem kablem RBG (euro), następnie nagrywarkę z telewizorem też kablem rgb euro. w telewizorze w menu ustawiasz żeby to co jest wyświetlane zostało wysyłane przez euro do nagrywarki. Przy takim połączeni nie będze żadnych "lagów" itp. Jakość obrazu będzie dobra (nie doskęonała, ale dużo lepsza niż po compozycie)

Telewizory mają "blokadę" przesyłania sygnału z złącza HDMI, oraz component do złącza euro, dlatego musisz łączyć konsolę z TV poprzez kabel RGB EURO (nie przez tą przelotkę euro co jest z konsolą !!!)

4. MrDynamite12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powróciłem do tego tematu po przeczytaniu postu Kolegi.

Więc tak:
    Mam Euro RGB ale Podwójne bez tego Xboxowego wejscia.
    Czy wszystkie TV mają ta blokade? Ja mam Sony Bravia.
    Jak mam przestawić żeby przesyłało do Mojej nagrywarki?

Dzięki.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    odpowiem na pierwszy post. mam podobną nagrywarkę, też chciałem ją podłączyc tak, by zgrywała obraz z Xa, no po wielu próbach doszedłem do tego samego co Ty, tzn, X -> nagrywarka -> TV, ale opóźnienia są niestety zabójcze. kilka dni temu był u mnie gościu znający się na sprzęcie i podsunął pomysł, by kupic kabel bez filtra (te 3 kolorowe końcowki) je podłaczyc do nagrywarki, a jednocześnie X byłby podpięty kablem hdmi do TV. czyli gram na HDMI, a zapisuje się w tej gorszej jakości, zawsze coś. niedługo będę ten pomysł wprowadzał w życie, jak mi się uda to dam znac ;) pozdr

6. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Większość nowych telewizorów ma zablokowane wyjście przez SCART, aby uniemożliwić kopiowanie. Tak samo jest u mnie na Philipsie 8k. Jednak da się to ponoć pominąć.

edit: nie doczytałem, adwert o tym wspomniał wcześniej.

7. MrDynamite12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sory, że odkopuję stary temat ale chciałbym do niego powrócić.
    Mam Sony Bravie i Nagrywarkę jak w pierwszym poście.

Posiadam Kabel Component i VGA które dostałem wraz z zakupioną konsolą. Mam zamiar kupic jeszcze HDMI.

Więc tak:
    1.Pomysł kolegi [MINH]
    -Jak można zrobić aby konsola przesyłała jednocześnie przez Zwykłe i HDMI?

2.Pomysł kolegi [Adwert]
    -Jak chcesz połączyć Xbox 360 z TV przez Scart bez przejściówki z Composite? Takiego czegoś nigdy nie widziałem.
    -Wydaje mi się, że mój telewizor nie ma takiej opcji przesyłania obrazu z jednego wejścia do drugiego wyjścia.

Obstawiam, że albo Muszę kupic sobie nagrywarkę albo spróbować sposobu kolegi [MNIH].
    Drogi Mnichu, czy udało ci się podłączyć tak konsolę?

Dobra. Wiem już, że punkt 1 działa, lecz tylko z dźwiękiem. Czy działa też z Video? Będę musiał ustawić na konsoli 480p i to będzie na A/V i HDMI szło? Czy da się zrobić tak aby na HDMI szło 1080p a na Composite 480?

Dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum