1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie wersji demo na pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Evel, Listopad 1, 2011.

1. Evel

Evel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam! Z góry przepraszam jeśli taki temat był, jednak nie znalazłem w wyszukiwarce.

Mam następujący problem, otóż ściągnąłem wersję demo gry i chciałem ją przenieść na pen drive'a.
    Wiem że trzeba zrobić to za pomocą programu Xbox 360 USB Storage Explorer. Lecz po ściągnięciu tego programu i próbie instalacji go wyskakuje błąd:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000136). Kliknij OK, by zakończyć aplikację.

Próbowałem z kilkoma wersjami tego programu i wciąż to samo. Nie wiecie w czym problem? I czy ewentualnie jest inna opcja przerzucenia tego demka na konsolę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    zainstaluj .NET framework

4. Evel

Evel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Szybka i konkretna odpowiedź. Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem. Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum