1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yberias, Październik 16, 2013.

1. Yberias

Yberias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała
    Witam tydzień temu przerobiłem sobie konsolke xbox360 elite na LT 3.0 gralem w GTA V dzialalo bez problemu Fifa 14 czasami sie wylacza ale to duzego problemu mi nie robi gorzej jest z NBA 2k14 właczyło się raz a za drugim i kolejnym razem pisze zeby wyczyscic dysk itd. to samo mam z Borderlands 2 a dzisiaj zgrałem Resident Evil Revelation i działa dobrze

Gry zgrywałem zawsze tym samym sposobem może ktoś wie jak to naprawić ?

P.S. Dashboard mam najnowszy bo podłaczyłem sobie konsolke do xboxlive(tylko na jeden dzien
    P.P.S Gry nagrywam zwykła nagrywarka LG z prędkością 2,4x

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli wyskakuje błąd ze szmatką to raczej źle nagrana płyta. Może też być tak że np. gra była przerabiana (ja miałem to ze skyrim bo była spolszczana) i przepuściłem przez abgx i dograło topologie i niby nagrało się wszystko dobrze ale przez to miałem ten błąd.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum