1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie XGD2 problem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Łukasz Parulski, Marzec 27, 2014.

1. Łukasz Parulski

Łukasz Parulski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Nagrywałem w laptopie grę XDG2 bo podobno te można wypalać zwykłą nagrywarką. ABGX360 nie wykrył żadnego błędu. W IMG Burnie pod koniec nagrywania wyskakuje mi coś takiego:
    E 20:59:14 CompareImageFileLayouts Failed! - Session Count Not Equal (1/0)
    E 20:59:14 Verify Failed! - Reason: Layouts do not match.
    Czym jest to spowodowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Masz źle ustawione opcje w imgburn, jak coś to podczas nagrywania wyłącz weryfikacje i powinno się normalnie nagrać i płyta też powinna działać

4. Łukasz Parulski

Łukasz Parulski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam weryfikację włączoną. Ustawienia też mam dobrze, tak jak w poradniku. Najdziwniejsze jest to, że mimo komunikatu o zepsuciu płyty, gra działa o_O

Wczytywanie...

Poleć forum