1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie XGD3 na linuksie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fingers, Listopad 21, 2011.

1. Fingers

Fingers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dobry dzień

Miałbym prośbę do wszystkich którzy ogarniają temat nagrywania gier na xboxa 360 na alternatywnych systemach linuks. Najlepiej ubuntu. Do tej pory nagrywałem za pomocą konsoli z polecenia growisofs -use-the-force-luke=dao -use-the-force-luke=break:1913760 -dvd-compat -speed=2 -Z /dev/sr0=IMAGE.000. Jak zrobić by nagrać grę XGD3 podobną metoda?

Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gilban1

Gilban1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obawiam się że na tym forum pomocy w sprawie linuxa nie znajdziesz, Bo tu większość nie widziała go na oczy. Raczej pomyśl o forum poświęconym Linuxowi, w tym wypadku dystrybucji Ubuntu. To jest moja propozycja. Np. tu: Strona główna forum • UBUNTU.PL - Polskie forum użytkowników Ubuntu. Z drugiej strony, jak się bawię nie raz linuxem, to do nagrywania płyt używam programu K3b. To jest chyba moim zdaniem najlepszy program pod linuxa do nagrywania płyt.

4. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    z tego co wiem zmieniasz tylko layer break. a czy Disc-at-once tego nie wiem.

5. kawiq

kawiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zainstaluj burnX360

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Fingers:
    Jeżeli nagrywasz "starą" metodą, czyli bez iX Burner MAX, to najpierw powinieneś przyciąć obraz XGD3 by zmieścił się na standardowym nośniku. Do tego służy polecenie truncate z pakietu GNU Coreutils.
    Kod:
    truncate --size=8547991552 IMAGE.000
    później już podobnie jak wcześniej programem growisofs
    Kod:
    growisofs -use-the-force-luke=dao -use-the-force-luke=break:2086912 -dvd-compat -speed=2 -Z /dev/sr0=IMAGE.000

7. Fingers

Fingers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dobra nagrało się dzieki t3rror za pomoc. Niestety mam kolejny kłopot. Tak nagranej gry nie mogę wrzucić na dysk twardy wyrzuca by przeczyścić płytkę szmatką. Można to jakoś rozwiązać?

Wczytywanie...

Poleć forum