1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie XGD3 na nagrywarce LG GH24NS90

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez Gural32, Lipiec 22, 2015.

1. Gural32

Gural32 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Chcialem dzis nagrac gre wiedzmin 2 na plycie platinum ritek-s04-066,przed odpaleniem imgburn wlaczylem burner max payload,wszystko niby jest ok,zwiekszylo rozmiar plyty,odpalilem nagrywanie gry,predkosc zapisu x4,weryfikacje wylaczylem,buforu nie zwiekszalem,wszystkie ustawienia w imgburn domyslne,gra nagrala sie poprawnie,ale gdy chce ja sprawdzic w abgx,to przy przejsciu na druga warstwe wyskakuje blad i nie moze sprawdzic dalej plyty. Moze mi ktos podpowiedziec jakie ustawienia wybrac do tej nagrywarki i czy wogole da sie dobrze nagrac gre na tej nagrywarce.

P.S. prosze nie pisac postow typu "kup ihasa i bedzie po problemie" , jesli moja nagrywarka sie do tego nie nada,to oczywiste ze kupie ihasa :) z gory dziekuje za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum