1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie xgd3 - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemo95ksf, Luty 8, 2013.

1. przemo95ksf

przemo95ksf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam problem z nagrywaniem gier xgd3 ( mam LT 3.0) , czytałem różne artykuły, ale nie ogarniam w praktyce .
    Mam nagrywarkę zgodną z burnermax payload 0.15 i tu mam pytanie czy ten program sam w sobie wystarczy do poprawnego wypalenia gry, czy trzeba robić jakoś przerabiać nagrywarkę ? proszę o pomoc, bo spaliłem już dwie płytki

2. Lotnik421 Xbox One

3. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: nagrywanie xgd3 - pytania

Obawiam sie za najlepszym wyjsciem jest kupno ihas'a rev. B. To ze masz informacje ze Burnermax Payload jest zgodny z twoja nagrywarka nie znaczy ze uda ci sie nagrac. Niestety dzialanie tego softu pozostawia duzo do zyczenia :(

Jest na forum temat dotyczacy tego softu (poszukaj bo ja pisze z handy i wyszukiwanie tematow nie jest tu idealne) i moze tam znajdziesz rozwiazanie.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

4. przemo95ksf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytałem ten temat i średnio ogarniam. Doczytałem, że iHasy są miernej jakości i szybko się psują, a szkoda mi wydawać 130zł za coś co się szybko popsuje, ale czy kupno iHasa w 100% rozwiązuje problem nagrywania gier xgd3 ?

5. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    Odp: nagrywanie xgd3 - pytania

Moim zdaniem kupno ihasa to jedyne latwe i przyjemne rozwiazanie niz kombinowanie z innymi nagrywarkami.

Z osobistego doswiadczenia powiem ze kupilem ihasa z wgranym juz burnermax'em dla verbatimow i wypalilem 60 plyt praktycznie bez problemow i bledow - padly dwie i to xgd2 ale to wina kota skaczacego po ihasie. Teraz kupilem kilkanascie platinum, wgralem soft do nagrywarki dla odpowiedniego disc id i juz 5 plyta bez problemu nagrana.

Nagrywam zgodnie z poradnikiem zmienilem tylko bufory na 512MB no i mam system tylko do nagrywania a wiec czysciutki :) i bez zadnego zbednego softu.

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    ihas kosztuje 70 zl i nic sie nie psuje mam ta nagrywarke z rev b i zadnego problemu do tego zasilacz z kompa i gry lecą podpiecie wszystkiego do lapka xgd3 bez problemu sie nagrywaja plyty platinum + wgrany soft oczywiscie do nagrywarki

7. przemo95ksf

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to chyba bd trzeba kupić ihasa ... a mam jeszcze pytanie , przeleciałem abgx'em fifę 13 , czy obraz jest prawidłowy czy coś jest nie tak ? [​IMG]

Uploaded with ImageShack.us

8. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    mialem takie samo info w abgx, jesli nie masz ihasa to jej nie nagrywaj

Wczytywanie...

Poleć forum