1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie z dysku na płytkę. Pomocy!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Reavy, Czerwiec 17, 2013.

1. Reavy

Reavy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

moze od razu przejdę do rzeczy. Mianowicie, kupiłem używanego XBoxa 360 Ellite. Spaczowany na L.T.3.0, ale tylko napęd. Kolega ma 60 gierek na dysku w swoim XBoxie i będąc noobem podłączyłem dysk zewnętrzny, skopiowałem na od niego 3 gry. Mysle, Stworze obraz plyty, kupie Verbatima, odpale i juz. Nie bede musial sciagac gierek ani paczowac XBoxa. i tu jest prawdziwy problem. Na poniższe zagadnienia nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

- gry, które posiadam są ewidentnie nagrane w formacie kompatybilnym ze spaczowaniem, nie wiem jak to nazwac, "dyskowym" :)))

- tutoriale, opisy, wypalania itd. wszystko fajnie, do ogarniecia, natomiast u mnie zabawa sie konczy juz na programie ABGX360:
    " The file is not recognized as an XBox 360 ISO or Stealth file" - ERROR juz na poczatku

- szukałem info, nie mam w ogole doswiadczenia, ale instrukcje potrafie czytac.

Informatyk powiedział mi, że muszę przekonwertować grę, aby jeszcze przed tworzeniem obrazu zmienic ich format, wtedy bedzie czytal obraz ISO jak obraz ISO;).

Moze troche chaotycznie to przedstawiłem, przepraszam. Krótko mówiąc:

CZY JEST MOZLIWE, ABY GRY SKOPIOWANE Z DYSKU 500G XBOXA NA KOMPA, PRZEROBIC, ABY MOZNA BYLO SPOKOJNIE WYPALIC Z NICH PLYTKE I GRAC NA PRZEROBIONYM NAPEDZIE XBOXA ELLITE???

Prosze o pomoc tutaj lub na maila: reavy_real@wp.pl

Bede Wam cholernie wdzieczny. Dziekuje.

Wczytywanie...

Poleć forum