1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie z dysku zewnetrznego

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Akindusx, Listopad 13, 2012.

1. Akindusx

Akindusx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam takie pytanie, otoz moj dysk w mopie jest bardzo maly i czy jest opcja nagrywania gier, ktore mam na dysku zewnetrznemy podlaczonego do usb do kompa ? Po prostu wrzucam obrazy na dysk zewnetrzny i w ogole ich nie kopiuje na kompa tylko prosto z tego dysku przepuszczam przez abgx i nagrywam ? Nie bedzie bledow zadnych i wszystko sie nagra ?

Aha i jak nagrywam gry 2-plytowe to najpierw nagrywam 1 plyte - nagrywanie od 0 do 100%, koncze i po jakims czasie np moge sobie dopiero druga plytke w ten sam sposob czy to wszystko odbywa sie jako "jedno" nagrywanie w sensie, ze np. w polowie zmieniam plyte i wkladam nowa ? Pytam bo pierwszy raz bede nagrywal gry na 2dvd.

P.S. Jesli zly dzial, to prosze przeniescie do odpowiedniego. Pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ja nagrywałem z dysku zew. i nie zauważyłem żadnych problemów więc nie masz się co martwić na zapas.
    Skoro 2 płyty masz w 2 plikach iso to każdą płytę nagrywasz osobno..

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    USB 2.0 ma wystarczającą prędkość. Mam dysk 1TB zewnętrzny i nagrywam z niego. Za kolejny przykład masz także nagrywarki USB zewnętrzne.
    Gry na dwóch płytach zwyczajnie nagrywasz jakby to były osobne gry. Zawsze masz w katalogu DVD1 i DVD2.

Wczytywanie...

Poleć forum