1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Bonito17, Marzec 1, 2010.

1. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam z gory jesli cos nie tak:p

chcialbym sie dowiedziec czy jezeli mam najnowszy LT to musze tez kombinowac z obrazami gier czy poprostu sciagnieta kopie PAL lub RF rozpakowac i nagrac na plyte? czy jednak musze uzywac programu Abgx360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak nie chcesz grac na live to od razu wypalaj.

4. Bonito17

Bonito17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
  6. Castero23

Castero23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chce was sie o cos zaptac jak wypalam sobie gre na xbox 360 co powino zajmowac sie na plycie wypalonej.......chodzi mi o jakie pliki z gory pozdrawiam

7. jacek660022111991

jacek660022111991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    radzyń podl.
    Witam. mam problem dotyczący gier. mam xbox arcade Ixtreme 1.61 LT naped liteon'a. Gta4 smiga bez problemu nagrywalem przez clona predkoscia 2x4 na plytkach DVD DL+ 8.5 Verbatima. wypalilem Midnight Club Los Angeles w ten sam sposob i wyskakuje komunikat otworz naped, tak wiec to na tyle. co robie nie tak? w XDVD Multileeter zaznaczony jest PAL, Video partition.., Security sector.., Stealth sectors..., xbox360 ISO, Xtreme Compatible tak wiec chyba wszystko co powinno byc- a gra nie dziala..
    może ktoś mi pomóc?

Wczytywanie...

Poleć forum