Nagrywanie

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam z gory jesli cos nie tak:p

chcialbym sie dowiedziec czy jezeli mam najnowszy LT to musze tez kombinowac z obrazami gier czy poprostu sciagnieta kopie PAL lub RF rozpakowac i nagrac na plyte? czy jednak musze uzywac programu Abgx360?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak nie chcesz grac na live to od razu wypalaj.
 

Bonito17

Użytkownik
Użytkownik
OK rozumiem a jeszcze cos zapytam przy okazjii, Czy jest opcja REprzerobki konsoli? czyli ze bede mogl sobie legalo grac na live jezeli zrobie Reprzerobke?

konsole przerabialem tutaj NAPRAWA / SERWIS / FLASH / GWARANCJA/IX LT POZNAŃ (938649800) - Aukcje internetowe Allegro
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
w poprawnym przygotowaniu ISO do nagrania,pomoze ten temat

http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html

ps.poproś kolesia od przeróbki żeby dał Ci oryginalny klucz napędu
 

Castero23

Świeżak
Świeżak
witam chce was sie o cos zaptac jak wypalam sobie gre na xbox 360 co powino zajmowac sie na plycie wypalonej.......chodzi mi o jakie pliki z gory pozdrawiam
 

jacek660022111991

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam z gory jesli cos nie tak:p

chcialbym sie dowiedziec czy jezeli mam najnowszy LT to musze tez kombinowac z obrazami gier czy poprostu sciagnieta kopie PAL lub RF rozpakowac i nagrac na plyte? czy jednak musze uzywac programu Abgx360?
Witam. mam problem dotyczący gier. mam xbox arcade Ixtreme 1.61 LT naped liteon'a. Gta4 smiga bez problemu nagrywalem przez clona predkoscia 2x4 na plytkach DVD DL+ 8.5 Verbatima. wypalilem Midnight Club Los Angeles w ten sam sposob i wyskakuje komunikat otworz naped, tak wiec to na tyle. co robie nie tak? w XDVD Multileeter zaznaczony jest PAL, Video partition.., Security sector.., Stealth sectors..., xbox360 ISO, Xtreme Compatible tak wiec chyba wszystko co powinno byc- a gra nie dziala..
może ktoś mi pomóc?
 

Do góry Bottom