1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez push, Marzec 18, 2010.

1. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam mały problem z nagrywaniem prześledziłem ten poradnik http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html i niewiem po co tworzy się ten plik w notatniku i w jakim katalogu ten notatnik z plikiem iso ma byc ,i gdy wybieram plik do wypalenia czyli iso to po co nam ten notatnik on tez musi zostac zaznaczomy i wypalony? proszę o pomoc :) i nie odsyłajcie mnie google itp. bo już od dłuższego czas szukam i nic,moze i pytania głupie ale nie wiem jak nagrać .Z gory dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Tego pliku nie trzeba zawsze tworzyć gdyż w większości wstawek jest on od razu z obrazem ISO . A zawiera informację dla programów clonecd lub imgburn w jaki sposób wypalić pliki na płycie aby ta odpaliła na X360 . Dlatego do nagrania wybiera się właśnie plik DVD ( ten malutki ) a program nagrywający zrobi resztę sam . Możesz też użyć Xbox Backup Creator gdzie wystarczy zaznaczyć plik ISO i nie jest potrzebny plik DVD .

4. tHome

tHome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wybierasz pliku iso tylko plik dvd. Najpierw musisz przeskanować plik iso przez program abgx360, i on sam stworzy plik dvd. Nie musisz wtedy tworzyć żadnego pliku w notatniku. Później wystarczy wypalić plik dvd który musi znajdowac sie w tym samym folderze co plik iso. Wszystko jest dokladnie opisane na forum :)

5. push

push Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli robie folder wrzucam tam plik iso +plik notatnik(dvd) lub przepuszczam przez abgx,nastepnie przy wypalaniu imgburem wybieram plik dvd(notatnik) i mi wypala i wuala :>? dzięki wam bardzo!! i jeszcze jedno pytanie czy nagrywarka Lite-on w pc poradzi sobie z wypaleniem? jeszcze raz wielkie dzieki

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Jeśli obsługuje wypalanie płyt DL ( dwuwarstwowych ) to pewnie że tak .

edit : no i gra musi być "przystosowana" lub nie dla odpowiedniego ixtreme ( przeróbki flash ) w konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum