1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Arek1983, Styczeń 8, 2009.

1. Arek1983

Arek1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nagrywarke ASUS dvd+r dl i kopiuje gry przez program NERO 7 i wszystkie gry skopiowane chodzą ale do czasu zawieszają sie zaraz na początku albo w połowie a zarys płyty kopiowanej jest inny niż tej drugiej chodzi o płyty pirackie.Wie ktos co z tym zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brouli

Brouli Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nagrywać czymś innym niż nero, poszukaj w poradnikach jest wszystko pięknie opisane:)

4. Arek1983

Arek1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Juz jest ok wystarczyło zmienic prędkosc zapisu na 2x albo na 2,4 x ja miałem na 8x i wystarczy tylko NERO 7 Essentials i opcja DVD COPY i oczywiscie nagrywarka DVD+R DL i nosniki VERBATIM lub PLATINUM

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wywal Nero bo to shit i nagrywaj za pomocą imgburn. Co do szybkości nagrywania to skąd wy bierzecie szybkość nagrywania x2, nie ma takiego czegoś - jest x2.4 i z taką szybkością wypalajcie gry.(lub wyższą :) )

6. icelolek2

icelolek2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieprawda !!! Wszystko zależy od nagrywarki ja np w jednej mam tylko 1x 2x 4x 8x a na drugiej mam dużo więcej tych prędkości tzw połówek ale np nie mam prędkości 1x za to mam np 2,4, 4.2 :)

7. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Nie nieprawda tylko tak jest dla wszystkich płyt w plusie jest 2,4.

8. Nix2

Nix2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawda prawda, to że płyta jest certyfikowana dla zapisu 2,4x nie oznacza że tak MUSI być palona... moja nagrywarka umozliwia zapis np. x 2 , x 2,4 ale i x 3... śmieszna rzecz, ale działa :)

pzdr! Nix

Wczytywanie...

Poleć forum