1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez coyot.inc, Styczeń 6, 2012.

1. coyot.inc

coyot.inc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam jesper elite LT 3.0 i najnowszy dash, nagrywarka ihas + płytki verbratim
    Czyli gry z XDG3 ngrywamy:
    pat****emy abgx360 1.0.6>nagrywamy imgburn czy clone? co lepsze?
    gry starsze czyli nie XDG3 bez patchowania? a jeżeli z patchowaniem to jaki program? 1.0.6? czy starsze?
    robimy coś jeszcze? Jakies wave? co to jest bo nie wiem:/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Zalecam ImgBurn, a co do starszych gier to nie trzeba ich paczować no chyba, że te starsze z Ap25 to musisz przelecieć abgx360.

4. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gry XDG3 pat****uesz w abgx1.0.6 pozostałe w abgx1.0.5 albo i bez patchowania. Nagrywasz programem wedle uznania, jedni wola clone inni imgburn. I to tyle, nic więcej nie robisz. Prędkość nagrywania x2.

5. coyot.inc

coyot.inc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. kolin007

kolin007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

ja mam taki problem nagrywarke ATAPI IHAS 124 B i nie moge wgrac firmware w programie EEPROM UTILITI jest nastepujacy komunikat NO CDRW/DVD DRIVES WER FOUND co robic??

Wczytywanie...

Poleć forum