nagrywanie

milosz0306

Banned
jeżeli chce nagryac gry typu UFC, CoD MW to musze mieć tą nagrywarke iHast bo ja już tego nie rozumiem;/
mam laptopa ASUS K51A Series jak będzie trzeba podam pełny model, i jakie ja gry moge nagrac taką nagrywarką ? każdą czy nie ? jakich nie moge ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
sprawdź najpierw jaka tam siedzi nagrywarka czy ma oznaczenie DVD+RW DL
 

xdosSantosx

Świeżak
Świeżak
podepne sie do tematu bo ktos cos zrobilo ,ze na moj nie moge odpowiedziec... Mam zwykla nagrywarke laptopowska ktora radzi sobie z DVD DL i teraz jak przerobic konsole LT 2.0 czy 3.0 ?? Chce grac w nowe gry z plyty ponoc na 3.0 nie nagram zwykla nagrywarka a na lt 2.0 nie otworze najnowszych gier jak to jest ludzie....
 

milosz0306

Banned
jak sprawdzic jaką mam nagrywarke ?
 

xdosSantosx

Świeżak
Świeżak
prawy na moj komputer menadzer urzadzen tam bedzie DVD klikasz w to i masz model
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
w imgburn w informacjach po prawej też można, lub program typu AIDA32
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
podepne sie do tematu bo ktos cos zrobilo ,ze na moj nie moge odpowiedziec... Mam zwykla nagrywarke laptopowska ktora radzi sobie z DVD DL i teraz jak przerobic konsole LT 2.0 czy 3.0 ?? Chce grac w nowe gry z plyty ponoc na 3.0 nie nagram zwykla nagrywarka a na lt 2.0 nie otworze najnowszych gier jak to jest ludzie....
Wgraj LT 3.0, zwykłą nagrywarką też nagrasz gry na LT 3.0 :)
 

xdosSantosx

Świeżak
Świeżak
i nie bedzie problemow w stylu ,ze gra dziala ale nie cala i nie do konca ? Bede grał tylko z plyt. Bo ja czytalem ,ze tylko ihas jest do 3.0 i juz zglupialem troche.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie nie będzie takich problemów. Bedziesz grał normalnie tylko nie zainstalujesz na hdd konsoli no i na live lepiej nie wchodzić bo można dostać szybko bana.
 

milosz0306

Banned
wszedłem w menedżer i w DVD i tam sie piszą dzwie rzeczy :
- DTSOFT Virtual CdRom Device
- TSSTcorp CDDVDW TS-L633C SATA CdRom Device
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
wszedłem w menedżer i w DVD i tam sie piszą dzwie rzeczy :
- DTSOFT Virtual CdRom Device
- TSSTcorp CDDVDW TS-L633C SATA CdRom Device
toshiba Let me google that for you
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak będziesz grał z płyt to zwykłą nagrywarką możesz nagrywać pod LT 3.0
Na forum jest poradnik jak nagrywać pod LT 3.0
 

milosz0306

Banned
no ja mam zamiar grac z płyt chyba ze te mniejsze gry bede instalował na pendrive . także spokojnie te gry powyżej 8gb moge nagrywac na tej nagrywarce
 

xdosSantosx

Świeżak
Świeżak
aha dzieki bardzo bo nigdzie indziej mi nie chcieli pomoc. A taka gra jak forza 4 tez nagram zwykla nagrywarka i pogram z plytki ? Dodam ze mam dasha 13599.0
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
z Forzą Motorsport 4 bywa różnie przy nagrywaniu zwykłą nagrywarką, innym chodzi bez problemu a innym wywala błąd, ale spróbować można :)
 

milosz0306

Banned
a jeszcze jedno, czy takie płytki Verbatin lepiej kupowac pojedynczo w sklepach czy lepiej na allegro na 10-opak kupic ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Taniej wychodzi na allegro :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Warn
 

Do góry Bottom