1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaszana, Sierpień 17, 2012.

1. kaszana

kaszana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemka .
    Mam zamiar Kupić urządzenie do nagrywania gier z Xboxa tu mi poradzili , że w 480 p
    Lecz są różne wersje , jedna nagrywa w kolorach , a druga w czerni i bieli .
    VIDEO AUDIO GRABBER VIDEO DVR PROGRAM WIN7 64BIT (2540854544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Więc czy ten sprzęt co dałem ( link wyżej ) nagrywa w kolorach czy też w czerni i bieli

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  4. kaszana

kaszana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ok biorę ten easycap .
    I teraz pytania jak to podłączyć ?
    Te wejście USB do xboxa a te kolorowe przyciski do monitora ? i zainstalować tamtą płytke , aby przechwycić obraz ?

@Dawid a czy ten link co ja podałem będzie nagrywał w kolorach w win XP 32 bit ? VIDEO AUDIO GRABBER VIDEO DVR PROGRAM WIN7 64BIT (2540854544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum