1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barv, Listopad 6, 2012.

1. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z tym, że nie mogę nagrać gry na xboxa 360. Chodzi o grę xgd3, a mianowicie Forza Horizon. Problem zaczyna się na samym początku, nie wiem jaki mam wgrany LT... więc nagrałem pod 2.0 i 3.0. Tu się zaczynają jaja bo ani jedna gra nie działa, a jest identyczny problem. Włączam i praktycznie od razu gra się wyłącza. Nagrywarka Pionner, płyta Sony DVD DL R+. Już mi się wyczerpały powoli pomysły gdzie szukać błędu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jeśli nie chce ci się dłużej bawić, to propnuje zakupić nową nagrywarkę i wypalać zgodnie z poradnikiem :)

4. Shadow9021

Shadow9021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Popieram szkoda plut nerwow i czasu zakup ihasa koszt okolo 60 zl i po problemie nie mowie ze nie nagrasz tej gry swoja nagrywarka ale musisz sobie odpowiedziec czy nie szkoda Ci tych plyt i nerwow niestety raczej nikt Ci nie odpowie co masz zrobic aby gra sie nagrala musisz poczytac na forum i pokombinowac w ustawieniach img burna

5. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No na razie nie mam za bardzo kasy. Raczej nie ma co kombinować z img burnem bo mam wszystko tak jak być powinno tylko zrobie na gorzej ;/

6. stachu995

stachu995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem z 360 revolution

chcę zeby zadziały gry xgd3 po cichej aktualce ale ten programik mi nie dziła prosze o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum