1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka a lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brozio991, Czerwiec 24, 2012.

1. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,słyszałem że żeby wypalić "bezpieczną" grę na lt z zabezpieczeniami XGD3 to trzeba mieć specjalną nagrywarkę,a co jeżeli takowej się nie ma? Co jeżeli mam zwykłą nagrywarkę która ma możliwość wypalania gier na płytkach dwuwarstwowych,czy to się jakoś różni poza wykrywalnościom że to pirat? Bo mi to szczerze obojętne,nie chcę się narażać na lt by dostać bana i grać przez internet,jeżeli będę chciał to kupie sobie RGH :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. romun23

romun23 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ihas plus scan abgx 360 i wszystko na zielono

4. brozio991

brozio991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie rozumiem,moje pytanie brzmi,czy można wypalić grę na xboxa 360 zwykłą nagrywarką i będzie ona działać?

5. runEPIC

runEPIC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, tylko obraz przepuść przez abgxa 360.

1 osoba to lubi.
  6. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie będzie możliwości instalacji gry na dysku. Było tysiąc razy na forum.

Wysłane z New iPad za pomocą Tapatalk HD

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

Wczytywanie...

Poleć forum