1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka czy bedzie nagrywac .??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sierref, Lipiec 23, 2011.

1. Sierref

Sierref Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio spalił mi się Pioneer 115 . Chciałem zakupić nawa nagrywarkę ale nie wiem jaka znalazłem ta:pioneer DVR-S19LB Label . Wiem bylo wiele tematow ale tak na prawde jest w nich milion postow i wszystko nie zbyt potrzebne. Zatem chciałem wiedzieć czy nagrywarka da rade .Jeśli nie możecie śmiało coś polecić :) czekam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    prawda jest taka jak nagrywasz na verbatimach to moze byc kazda jak chcesz tansze plyty to musi lepsza.

4. Sierref

Sierref Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mhm... lepsza czyli jaka?

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    najlepsza nagrywarka jaka mialem do gier xboxowych byl plextor i asus inne nagrywarki kladly takie plyty lub nie chcialy nawet tego zaczac nagrywac lub xbox nie chcial tego przeczytac i pisalo o przeczyszczeniu smatka. wiec nie w nagrywarke a plytach polega. ja mam lg i jeden rodzaj plyt z verbatimami nagra mi tak ze dziala na xboxie. kwestia lasera mi sie wydaje

6. Sierref

Sierref Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mhm... a kontretnie jakis model?

7. Sierref

Sierref Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Plextor PX-L890SA prawdopodobnie to bedzie moj zakup :)
    jesli ktos posiada poprosze o opinie :)

Wczytywanie...

Poleć forum