1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka czy napęd?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez behemothxx, Kwiecień 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. behemothxx

behemothxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam kupiłem nowego xboxa 360 (ixtreme 1.6 + Liteon) konsole mam już jakieś pół roku pierwsza gra jaka była nagrana to assassin's creed (gra działała bez problemów z napędu, potem po jakiś 2 miesiącach dokupiłem dysk twardy i gdy chciałem zainstalować AC wywala śpiewkę o szmatce) potem miałem inne gry które instalowały się bez problemów a niektóre dopiero za 2-3 razem.Ostatnio nagrałem bioshock 2 i on też nie chce się zainstalować:( I teraz moje pytanie brzmi czego to może być wina (nagrywam na verbatimach z prędkością 2x a moja nagrywarka to TSSTcorp CD/DVDW TS-H552U(tą nagrywarkę ma gdzieś z 4-5lat ale nie zepsuła mi jeszcze żadnej płyty żeby wcale nie działała) czy to nagrywarka czy napęd w konsoli siada (konsola nie była za często używana)?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sseettaa

sseettaa Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    nagrywarka w 100% mialem to samo zmieniłem nagrywarke (samsung sh-s223q) odpukać wszystko ok

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Prawdopodobnie płyta nagrała się z błędami . Podczas wypalania dobrze jaest powyłączać na kompie wszystkie niepotrzebne programy np. GG , przeglądarkę czy program pocztowy . Spróbuj nagrać na innej ( nowszej ) nagrywarce . Miałem podobnie i kupno nowej nagrywarki załatwiło sprawę .

5. behemothxx

behemothxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jaką nagrywarkę polecacie?

6. lobinos

lobinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam nagrywarke lg i zadnej płyty verbatim mi nie zepsuło wszystko pięknie chodzi teraz kupiłem maxell na razie na 4 nagrania jedną mi spalilo.Nie mam zamiaru kupować nowej nagrywarki póki co ta daje rade:))

7. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja posiadam Benq dw1670 i nagrywa wszystko na wszystkim bezproblemowo

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin

Dawno dawno temu gdy nagrywarki nie miały własnego buforu i nie było DMA,to rzeczywiście korzystanie z komputera, podczas wypalania płyty często powodowało masę błędów ! W czasach win95 pamiętam, ze nawet włączenie wygaszacza ekranu powodowało wywalenie błędu nagrywania.

Oczywiście nie powinno się np wykorzystywać w 100% dysku(np defragmentacja czy kopiowanie dużych plików) podczas nagrywania płyty. Ale normalne użytkowanie ,nie zagraża w żadnym stopniu.

Prawdopodobnie wina 5 letniej nagrywarki

http://xboxforum.pl/iso-f10/nagrywarka-jaka-kupic-7153-44.html

http://xboxforum.pl/iso-f10/czy-ta-nagrywarka-nagram-gre-na-xboxa-6765-57.html

PAMIĘTAJCIE , ze jak nagrywarka działa i wypala płyty ,to nie oznacza ze jest dobra !!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum