1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka DL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PrZeMoFaLuBaZ95, Maj 13, 2010.

1. PrZeMoFaLuBaZ95

PrZeMoFaLuBaZ95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żagań
    Siemka.Mam zamiar kupić nagrywarkę do płytek DL żeby nagrywać gry na x360, bo w moim PC jest za stara.Czy któraś z tych się nadaje? A jak tak , to która jest najlepsza ?

NAGRYWARKA DVD PIONIEER DVR-112 DVD-RW R DL 18X (1030055254) - Aukcje internetowe Allegro
    NAGRYWARKA DVD GH22NS50 SATA DL ROM RAM + SOFT (1039562967) - Aukcje internetowe Allegro
    NAGRYWARKA DVD LG GSA-H55N DVD-RW R DL 22X 20X (1030055159) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Myślę że pierwsza z tego całego zestawienia będzie najlepszym wyborem. Pionieer bardzo dobrze radzi sobie z gierkami na X'a w połączeniu z marką Verbatim!

4. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Posiadam LG GSA-H55N i mogę zagwarantować bezproblemowe nagrywanie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, pozostałych nie znam ale polecam tą...

5. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Wystarczy poszukać a nie zakładać nowe tematy: http://xboxforum.pl/iso-f10/nagrywarka-jaka-kupic-7153-47.html

Wczytywanie...

Poleć forum