1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka do 200zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziomex2073, Czerwiec 22, 2010.

1. Ziomex2073

Ziomex2073 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam... Chcę kupić nagrywarkę do 200zł... Jaką sobie wybrać? Mam na oku na razie tylko jeden model:
    Czy warto ją kupić?? Czy lepiej kupić coś tańszego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    A po co taka droga nagrywarka?? Polecam Samsung sh-w162c. Stara, dobra nagrywarka. Jeszcze ani jednej plyty mi nie uwalila.

4. Ziomex2073

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie... Każdy chwali swoje... A może byś mi polecił coś co można jeszcze kupić w sklepach?

5. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Nie, ze chwale swoje, bo akurat to jest tanizna za 50zl. Tylko mowie, ze to jest dobry sprzet i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Mysle, ze za 90-100zl kupisz na lajcie nagryware, ktora bedzie dlugo dzialac, a za reszte kup sobie 5 jarania ;)

6. Ziomex2073

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Acha... I jeszcze jedno... Każda nagrywarka mi podejdzie?? Bo kompa już trochę starego mam... Więc nie wiem czy przez te 4 lata(od kiedy mam kompa) się coś zmieniło w podpinaniach nagrywarek czy nie :D....
    Moja płyta główna: GIGABYTE GA-VM900M
    Chodzi mi o to żebym nie kupił nagrywarki takiej, której nie da się podpiąć do mojej maszyny...:/

Wczytywanie...

Poleć forum