nagrywarka do nagrywania płyt dwuwarstwowych - laptop

qjam

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Mam laptopa ASUS K52D. Takiego jak tutaj:

ASUS K52DE - EX016V P320(2,1GHz) 500GB 2GB 15,6' HD5470 W7HP - Notebooki - Notebooki i netbooki

Widzę natomiast, że jest u mnie nagrywarka:

DVD±RW Super Multi (+ DVD-RAM) DualLayer

Widzę, że niby nagrywa dwuwarstwowe ale tylko plusy. A jakie płyty są potrzebne do nagrywania gier na xboxa? Plusy czy minusy?
 

AFT

Użytkownik
Użytkownik
Dvd+r dl ;)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
plusy ale od razu ci powiem ze szanse ze ta nagrywarka dobrze nagra ci gre sa znikome
 

qjam

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego? I co znaczy "dobrze nagra gry"?

Znacie jakieś nagrywarki pod USB zewnętrzne żeby nagrywać płyty na XBOXa?
 

Bolcman

Banned
Nie warto niszczyć płyt w nagrywarkach laptopowych. Ja kiedyś się pokusiłem i wszystko było ładnie pięknie, po czym przy 100% dostałem komunikat, że płyta nie zostanie zamknięta blebleble i coś tam o nagrywarce typu slim (czyli lapowej). Ja korzystam ze starego dobrego NECa, którego mam w moim oldschoolowym blaszaku. Stara nagrywarka, a pali bez problemu duale.
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Kup sobie TAKIE coś i podepnij do laptopa za pomocą tej przejściówki zwykłą nagrywarkę od stacjonarnego PC. Najlepiej nagrywają płytki nagrywarki firmy Pioneer ale możesz też spróbować nagrywarek innych firm Nec, LG, Samsung albo LiteON. To najlepszy sposób na nagrywanie pod laptopem.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a ja już nagrywam na laptopie 2 lata i może ze 3 płyty były zle nagrane

nagrywarka jakaś samsungowa.....
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
Ja też przepaliłem trochę płyt na swoim lapku nagrywarka HL-DT-ST DVDRAM GT32N
 

Adrian1005

Świeżak
Świeżak
Ale gry działały czy nie? Bo mam tą samą nagrywarkę.
 

edward24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja na swoim lapku ostatnio nagrywam Verbatimy na clonecd i wszystkie chodzą ok (iso bez xgd3). Nagrywarka LG.
 

brenas25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hej a co jezeli posiadam lapka i nagrywarka w nim to Pioneer dvdsuper multi dl (dvrtd 10rs 1.0.0) ?????
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
najprostszy sposob to nagrac najlepiej gre XGD3 i sie okaże:)moja toshiba wszystkie łyka kazda gra z xgd3 instaluje sie na dysku no oprocz Skyrim(dubbing)
 

qjam

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Asusa K52De i nagrywa mi normalnie gry ;) Może 1 verbatima mi tylko zniszczyła ;) No i te tanie jakieś płytki po 2 zł DVD-R DL + (śmieszna cena jak za DL) to na 5 nagrało mi 1 dobrze... :) Dlatego teraz tylko kupuję verbatimy ;) Nie wiem jak radzi sobie z grami z XGD3... niedługo będę musiał przetestować ;)
 

Do góry Bottom