Nagrywarka do PC do nagrywania gier XGD3 (2014)

rwrhwtfok

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, kupiłem ostatnio Xboxa 360 Jasper, była okazja na allegro i zapłaciłem 350zł. Przerobilem go w pewnym sklepie i tak oto mam Xboxa z LT 3.0. Teraz wypadałoby jakoś nagrać gry. Wiem, że zestaw standardowy to iHAS 124b z zmodyfikowanym fw oraz Verbatimy DVD+R DL. Problem w tym, że w moim PC siedzi napęd (nie nagrywarka), więc nawet nie ma o czym gadać. W laptopie z kolei mój napęd jest nieobsługiwany przez ten program (nie pamiętam nazwy). Pozostaje mi tylko zmienić napęd w PC. Tu pojawiają się schody. Owy LiteON jak skladalem PC chodził za ok.70 zł, ale wolałem kupić jakiegoś dziada za 30zł na allegro (czego bardzo żałuję). Teraz te liteony 124B chodzą po nawet 200zł! Czy jest jakiś odpowiednik (proszę o link), którym nagram XGD3? Dzięki za pomoc.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Kompatybilna z burnermax payload tools liteon ihas124 - 14eu ludzie ją polecają.
 

rwrhwtfok

Użytkownik
Użytkownik
allegro.pl/nagrywarka-dvd-rw-liteon-ihas124-sata-czarny-x24-i4159688108.html


To ten model? Jeszcze się upewnie, czy to wersja EU.
 

olo.p

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na specjalną nagrywarkę do wypalania płyt ??!! To już jakaś obsesja ......czasem wręcz odczuwam jakieś obce moce...może nawet sama firma LITEON ma w tym udział :smiley_simmons::highly_amused:
Od ponad dwóch lat nagrywam samsungiem ....corpss coś tam ...zwykła nagrywarka , do tego wstawiam pacze i wszystko lata ,żadnego problemu
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na specjalną nagrywarkę do wypalania płyt ??!! To już jakaś obsesja ......czasem wręcz odczuwam jakieś obce moce...może nawet sama firma LITEON ma w tym udział :smiley_simmons::highly_amused:
Od ponad dwóch lat nagrywam samsungiem ....corpss coś tam ...zwykła nagrywarka , do tego wstawiam pacze i wszystko lata ,żadnego problemu
No dobrze ,a nagrywałeś jakieś gry w CIV'em ?? :D
 

Do góry Bottom