1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka do wymiany??

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez grzegorzk16, Październik 5, 2010.

1. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    mam taki problem od niedawna ze nie moge nagrywac gier na x360. robie wszystko tak jak trzeba czyli przerabiam obraz na wave2 w moim przypadku , następnie wypalam płytke w programie imgburn(tu wszystko normalnie niby nagrywa) i potem odpalam płytke x360 ale niestety napęd nie czyta gry. Co moze byc tego przyczyną?? Dodam że nagrywarke mam od grudnia tamtego firmy LG i wypaliłem juz około 100 gier na niej i poza małymi wyjątkami nie miałem problemu, nagrywam na płytach omega. Udało mi sie wypalic w sumie pare no wych gier takich jak fifa 11, f1 czy pes ale np. castelvanii nie moge nagrac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Człowieku nagrywarka LG to niezły szajs. Miałem taką i często miałem lipę z wypalaniem gier. Ponad 35% płyt się marnowało. Zainwestowałem w Samsunga i od tej pora jest super, każda płytka wypalona. Spróbuj nagrać na płytach Verbatim to jedne z najlepszych płyt dostępnych na rynku, które świetnie się sprawdzają, a jeżeli nie to musisz wymienić napęd na nowy.

4. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dlaczego piszesz ze nagrywasz na płytach jak palisz na omegach.

5. bobossj

bobossj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Witam nie wiedziałem gdzie napisać wiec napisze tutaj mam taki o to problem chodzi dokładnie o obraz gry ufc 2009 przerabiam ją patchem na wave 2 wszystko jest super nagrywa się ok wrzucam ja w xboxa pokazuje się intro a po intro czarny ekran i nic więcej nie da się zrobić leci tylko muzyka dodam ze nagrywarka to jakiś liteon nie wiem dokładnie bo jestem w robocie predkosc 2.4 płyty werbatim o co możne chodzić

Wczytywanie...

Poleć forum