1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka iHAS 124-19 B oraz Verbatimy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuraq666, Wrzesień 6, 2012.

1. kuraq666

kuraq666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z moją nowo zakupioną nagrywarką. Otóż nie mogę na niej nagrywać gier xgd3 (mimo burner maxa i przeróżnych ustawień w imgburn). Nagrywarka została zakupiona na allegro, jest to wersja BULK (stad jest troche porysowana od zewnatrz). Jednak dzisiaj zauważyłem, że podczas ruchu ręką trzymając ją w dłoni słychać jak jakiś mały element 'lata' w środku. Taki delikatny dzwiek jakby coś się tam ruszało. Też tak macie? Czy to mechaniczne uszkodzenie? Jest możliwe, że z tego powodu nie chce mi nagrywać gier xgd3 na dl (staje tak przy 30-50%) MIMO, że inne płyty wypala do konca (zwykle 4.7 gb dla testu)?
    Pije do tego, czy wypalanie zwyklych plyt neguje uszkodzenie mechaniczne nagrywarki.

Drugie pytanie mam co do plyt Verbatim. Podobno musza byc te z Singapuru. Jednak czy tylko do xgd3 czy tych starszych gier też? Bo zawsze kupowałem u pewnego sprzedawcy i wszystko nagrywało się wporządku (starsze gry), stąd ciekawi mnie czy nadal mogę u niego kupować. Jest w ogóle możliwość sprawdzenia czy płyta jest wypradukowana w Singapurze?

Z góry dzięki za odpowiedzi i wybaczcie za mało treściwy post, ale jestem cholernie zmęczony ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Mnie tam nic nie lata brakuje tutaj moderatora bo juz w kosz sie zalicza:D
    MKM 003 Singapur sie kłania:)

Wczytywanie...