Nagrywarka iHAS 124-19B nie widzi żadnych płyt.

Ja-goo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pierwszy raz podłączyłam ww. nagrywarkę do laptopa za pomocą kabla i zasilacza, włączyło się wszystko ok ale po minucie coś "gruchło" w zasilaczu ale nic się z nim nie stało i działało dalej więc włożyłam płyte do nagrywarki i problem w tym że nie widziała ona płyty, przez jakieś 3 sekundy wydawała z siebie dźwieki a potem cisza potem znów zaburczała i znów cisza. To była czysta płyta EMTEC DVD+R DL. Pomyślałam że może nie czyta tych płyt w włożyłam oryginalną płytę z programem też nic. I teraz nie wiem czy to może być wina tego zasilacza czy reklamować nagrywarke??
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
Może zasilacz nie podaje któregoś napięcia
 

Ja-goo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może zasilacz nie podaje któregoś napięcia
Czyli może być to wina zasilacza? A moge to jakoś sprawdzić bo nie wiem co odsyłaś czy te kable czy nagrywarke
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
A jakieś inne płyty działają czy nie? Ja miałem taki problem jak podłączyłem pod stacjonarke przez SATA. Teraz na laptopie używam adaptera UNITEK Y-1031 i mam zero problemów.
 

Ja-goo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jakieś inne płyty działają czy nie? Ja miałem taki problem jak podłączyłem pod stacjonarke przez SATA. Teraz na laptopie używam adaptera UNITEK Y-1031 i mam zero problemów.
żadnych nie widzi i tak jakby nawet nie próbował ich czytać. próbowałam oryginalne płyty z grami i programami i czyste płyty emtec i nic ;/
 

Ja-goo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra znalazłam moja sytuacja jest identyczna jak u tego gościa http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/problem-z-liteon-ihas-124b-150893/
czyli to wina taniego zasilacza ;/ no to już przynajmniej wiem co zwrócić
 

Do góry Bottom