1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Ihas 124 - Jak zrobić B?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nikolka737, Grudzień 29, 2013.

1. Nikolka737

Nikolka737 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest możliwość kupienia nagrywarki Ihas 124 bez rewizji B i jakoś ją przerobić żeby była rewizja B? Ciężko dostać 124b a 124 jest sporo.
    Wgrywanie flash'a czy coś, da się?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie jest rev b to nic nie zrobisz, możesz używać programu paytools 0.15 i nagrywać na verbatimach lub nagrywarke która da się wgrać soft lt max.

1 osoba to lubi.
  4. Nikolka737

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Obecnie mam nagrywarkę laptopową TSSTcorp CDDVDW SN-208BB która jest zgodna z burnermaxem, mogę przerobić swoją obecną nagrywarkę żeby w 100% nagrywała gry bez problemu? Flash LT max jak wgram? Moja nagrywarka jest zgodna z tym "flashem"? Paytools 0.15 nagrywa gry w 100%?
    Zależy mi na bezproblemowym nagrywaniu gier w 100%, jedynie Ihas z rewizji B jest nagrywarką która tak nagrywa? Czy jest jeszcze inny sposób przerobienia swojej starej laptopowej czy też kupieniem Ihas124 bez rewizji B i jakoś przerobić?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    1 osoba to lubi.
  6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na tej jego nagrywarce szansa jeden na milion ,że co kolwiek to wypali poprawnie z paytoolsem. Ale sprawdzić może.

7. Nikolka737

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Czy jak kupię jakąś z listy nagrywarek nagrywarkę którą można sflashować nie muszę inwestować w Ihas z rewizji B a będzie nagrywać w 100% gry?

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pisze Ci że są kompatybilne z falshem i po flashu zachowują się tak samo jak IHAS.

1 osoba to lubi.
  9. Nikolka737

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co to jest chipset typu B? Końcówka modelu to B? np DV-W524GSB?

Proszę mi o wyjaśnienie które z tych nagrywarek muszę kupić żeby ją sflashować, najlepiej każdą którą można z listy to może zrozumiem o co chodzi.

10. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chipset typu B, czyli coś jak w przypadku ihasa z rev B.
    Z tej listy możesz kupić każdą nagrywarkę a te, które są oznaczone * muszą być tak jakby "rev. B" jeżeli to dobrze rozumiem. Inaczej nie zrobisz flasha na ihasa.

11. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Sam uzyqam ihasa 122b.
    Po flashu- nie spalił ani jednej plyty.

Wysłane z mojego Nexus 7

Wczytywanie...