1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka ihas 124b

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Branik, Styczeń 14, 2012.

1. Branik

Branik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamknąć Temat

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Bedzie dobra.

4. gander84

gander84 Guest

nagrywarka nie jest przerobiona. bedzie dobra bo ja nagrywam taka sama. musisz wgrac firmware do niej zeby prawidlowa nagrywala plyty. prawdopodobnie jest soft niby kompatybilny tylko z verbatimkami chociaz w sieci kraza tez firmware dla tdk i maxwelli. nie wiem na ile to prawdziwe te inne softy ale na verbatimach jest OK.

PS: Płyty mozesz amowic z neta na allegro sa oferty po 4 z czyms i wyslylka gratis. oczywiscie w cake po 10 szt. Pozdrawiam serdecznie.

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Będzie dobra, ale musisz przerobić ja sam

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

Wczytywanie...