Nagrywarka ihas - co i jak?

Wojtek Mistrzu

Świeżak
Świeżak
Siema
Po pierwsze z góry przepraszam za kolejny temat o GTA V i nagrywarkach, ale na forum zaglądam dosyć rzadko i czytając wszystkie info o GTA V jestem delikatnie mówiąc zagubiony.
1. Czy żeby zagrać w GTA V będę potrzebować nagrywarki iHas?
2. Czy moglibyście podać mi nazwy nagrywarek iHas, którymi na pewno nagram GTA V (a także wszystkie gry pod xgd3)? Bo jest kilka wersji i nie wiem czym one się różnią i czy wszystkie są ok.
3. Wiem, że gra składa się z dwóch płyt. Jak już kupię iHasa to jak mam je nagrać?
z góry dzięki za pomoc
 

xenus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra jest w xgd3, więc najlepiej zaopatrz się w ihas 124 rewizja B i wgraj ixtreme burner max. Sposób nagrywania zależy od od wersji lt oraz posiadanego OS. Na Windows nagrywasz imgburnem, na linuksie growisofs. Najpierw przemagluj obraz abgx. Wszystkie tutoriale są przypięte w tym dziale.
 

Wojtek Mistrzu

Świeżak
Świeżak
A czy ihas 124b to jest wersja nagrywarki czy oprogramowania do nagrywarki? Bo widzę, że na allegro, ceneo itd. jest wiele wersji ihasa, a 124b wyskakuje tylko na allegro i tylko z dopiskami xgd3, xbox itd.
Z ihas 124 są:
124-19
124-04
124-04d
124-14
a poza tym jest wiele 122 i 120.
Czy obojętnie którą z nich kupię i wystarczy, że wgram odpowiednie oprogramowanie, czy mam kupić tę ze 124, czy jak?
 

Do góry Bottom