1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka ihas do laptopa- adapter?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Lucky Luke, Styczeń 18, 2012.

1. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witam przeszukałem klika tematów i użyłem wyszukiwarki ale nie znalazłem odpowiedzi. Mam zamiar zakupić sobie nagrywarke ihas 124 B. Chcę ją podłączyć do laptopa. W jaki sposób to zrobić? Adapter usb sata się nada? Nie chcę otwierać laptopa. Czy na takim urządzeniu jakość nagrywania nie zmniejszy się. Będę do niej wgrywał Burner max. Czy będzie wszystko śmigało?
    LAKI88

EDIT: TigraTeam pomyłka chodziło mi o sata. Bardziej chodzi mi o kwestię zapisu. Czy będzie ona na takim samym poziomie jak podłaczenie bezposrednie do płyty głównej. Słyszałem że na usb ludzie mieli problem z buforem. Czy to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    adapter sata usb sobie kup i bedzie wszystko dzialac

4. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
  6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    kiedyś nagrywałem gry na xboxa360, takim adapterem jak ten z allegro i nagrywarke miałem samsunga 203 czy jakoś tak, tyle że to było 3 lata temu, ale szło wszystko bez problemu, tylko radze nic nie włączać, przełączać, bo zaraz się bufor zmniejszał, przestawało nagrywać, po minucie znowu bufor ładował się, ale nawet jak przerywało nagrywanie wznawiało to i tak gra działała

7. Arjen18

Arjen18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem wczoraj ihasa i potrzebuje jeszcze adapter SATA/USB. Proszę o nakierowanie mnie na właściwy ponieważ na allegro można znaleźć tego od groma, ale rozmawiałem z facetem, który sprzedaje ihasy i powiedział, że nie wszystkie adaptery nadają się do nagrywarek, ponieważ są jednostronne, czy coś takiego.

Proszę o pomoc w wyborze

Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum