1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Ihas + fifa 13

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez penki, Październik 8, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. penki

penki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam

Panowie szukam pomocy bo już mi ręce opadają mam nagrywarkę Liteona Ihas 124B i płyty Emtec. Pożyczyłem od kumpla fifę 13 nagraną na Verbatim zgrałem ją sobie na dysk i chce wypalić IMGburn . Mój problem polega na tym iż chyba już 5 dvd poszło do kosza . Stosowałem sie do opisu http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...on-ihas-rew-b-pod-kazdy-nosnik-dvd-dl-145119/ w celu skonfigurowania flasha pod EMtaca ( ID: RICOHJAP D01-067 8x 6x 4x ) OPC włączone itd. nic też du... płyta nagrywa się z powodzeniem lecz po włożeniu do konsoli wywala błąd "Nieobsługiwana płyta" . Konsola ma Liteona LT3.0 i nowy dash 15... Proszę o pomoc co muszę zrobić czy kupić Platinium lub Verbatim jak tak to czy ktoś ma gotowy flash pod Platinium lub Verbatim . Może jest jakaś potowa paczka flasha do Liteona Ihas pod dostępne DVD na rynku . Proszę o pomoc moje GG 844905

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kup najpierw porzadne plyty, i zastosuj sie do poradnika nagrywania z forum

4. penki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    OK tylko który poradnik jest najlepszy bo już chyba powstało 30 . Porządne płyty tzn. Platinium mogą być ?? Czy śmiało zgram i przegram ImgBurn FIFĘ 13 nagraną ihasem od kolegi czy muszę ściągać obraz z neta ?

5. speed980

speed980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Glowno
  6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie tylko bo Platinum tez sa dobre jezeli sie ma odpowiednio przygotowana nagrywarke

7. penki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    No i Panowie cofamy się do punktu wyjścia "nie tylko bo Platinum tez sa dobre jezeli sie ma odpowiednio przygotowana nagrywarkę" czyli co rozumiesz przez przygotowaną odpowiednio nagrywarkę. Zapraszam na PRV

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wszystko co jest potrzebne znajdziesz na forum, ja dzialalem na podstawie poradnikow z forum i dziala mi wszystko bez problemow tylko troche checi

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum