1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Ihas i nagrywanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xavari, Sierpień 11, 2012.

1. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dałem do przerobienia nagrywarkę Ihas124B gość powiedział ze tylko ją sflashowal i ze mam coś poustawiać jeszcze poustawiac w nagrywarce żeby sie dobrze nagrywały gry ale nie wiem kompletnie co mam jeszcze zrobić

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wgrać fw pod płyty?
    Na forum gdzieś jest- opcja szukaj :)

4. Xavari

Xavari Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra wiem z tym ze nie orientuje się na tym forum i nie orientuje się w tych wszystkich tematach mógłbyś podesłać mi linka do tego fw pod verbatimy i poradnik jak to zrobić byłbym wdzięczny

5. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli masz ją sflashowaną to nie musisz już nic ustawiać i ten flash jest najprawdopodobniej pod verbatimy.
    Żeby to sprawdzić musisz nagrać jedną grę (musi być XGD3) i przed kliknięciem 'Write' jeżeli nie pojawi sie komunikat z zapytaniem turncate/overburn to znaczy że jest OK, a jeżeli się pojawi to znaczy że nie masz wgranego flasha.
    Nagrywaj programem ImgBurn na płytach DVD + DL z prędkością x4 i w opcjach w zakładce 'Write' zaznacz 'Perform OPC before write'

6. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/lt-205/fw-do-na...-verbatim-platinum-emtec-i-maxell-106274-new/

Wczytywanie...

Poleć forum