Nagrywarka IHAS llt3.0 PROBLEM

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Otóż posiadam zmodyfikowaną nagrywarkę ihas (extreme burner max ) . podczas nagrywania gier za pomocą imgburner w 50% wyskakuje problem . pare płytek tak straciłem więc proszę o pomoc .
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Na jakich płytach nagrywasz oraz jakie ustawienia eeprom? Przydałby się log z IMGBURN z nagrywania.
 

marjooo

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywałeś wg TEGO tutoriala ?
 

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nagrywam na VERBITIAM 8,7gb x4 ,wersja ing to 2.5.7.0(chyba o to chodziło,tak nagrywam według tego tutoriala ,a ustawienia eeprom to nie wiem o co chodzi? gdzie to znaleźć ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nagrywam na VERBITIAM 8,7gb x4 ,wersja ing to 2.5.7.0(chyba o to chodziło,tak nagrywam według tego tutoriala ,a ustawienia eeprom to nie wiem o co chodzi? gdzie to znaleźć ?
to może spróbuj prędkość x2.4 i bez OPC
 

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
źle się zrozumieliśmy . Nagrywam prędkością 2,4x , na płycie pisało 4x.Zapomniałem dodać że gdy pierwszy raz wypaliłem max payne 3 to nie miałem żadnego problemu z nagraniem go. Na konsoli niestety zawieszał mi się on o nie szło grać
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Pod jakie płyty masz wgrany formware w napędzie to pierwsze,a drugie to może ISO uszkodzone,choć bardziej uderzałbym w firmware napędu.
Może masz wgrane pod Verbatim a nagrywasz na płytach z wytwórni Hugo i przez to nie działa jak należy.
 

adrianos116

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może masz wgrane pod Verbatim a nagrywasz na płytach z wytwórni Hugo i przez to nie działa jak należy.
Jak już napisałem nagrywam na verbatimach.

Tomekzc dziękuje . Nie wiedziałem ,że ustawienia eeprom są tak ważne . Jeszcze raz dzięki .

Info OPCJA EDYTUJ!!! Nie pisz posr pod postem/ LAki88

 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Spoko :) nie ma problemu
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom