1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka IHAS llt3.0 PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba144raz, Październik 13, 2012.

1. seba144raz

seba144raz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nagrałem grę na xbox 360 (max payne 3).Mam problem z drugą płytą ,mianowicie gdy końcy się część 1 fabuły wymagana jest płyta 2 ,żeby odpalić dalszy ciąg fabuły.Gdy wkładam 2 płytę ładuje mi się do głównego menu, pokazuje się filmik i się zacina gra.Nie można dalej nic zrobić.Zmarnowałem tak 2 płytki. Weryfikacja abgx pomyślna.Płyta verbatim nagrana z prędkością 2,4.EEprom smartburn on reszta off.W imgburn odznaczone opc ,zaznaczone Calculate optimal oraz Verefi against image file.Przestawione w booketype na lite-on DVD+r DL eeprom.Nagrało się bez problemu.Pomocy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jakie masz płyty Verbatima? MKM-001 czy MKM-003? Jeśli 003 to nagrywaj 4x i z OPC WŁĄCZONYM.
    Weryfikacja w IMGBurn też po nagraniu przeszła na 100% bez błędów? Instaluje się ta płyty na HDD konsoli?

4. seba144raz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    mam MKM-003.Weryfikacja przeszła na 100%.Nie instaluje się na dysku konsoli ,wywala błąd ze ściereczką.Wcześniej miałem taki problem bo właśnie nagrywałem prędkością 4x ,z opc

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Nagrywarka IHAS llt3.0 PROBLEM

W abgx sprawdź te kopie(płytę wypalona nie iso )jak jest wszystko ok to wina leży pewnie że strony napędu/lasera konsoli.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. seba144raz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak mam to sprawdzić?Dodam , że inne nagrane gry chodzą bez zarzutu (xgd3) ,tylko z max paynem 3 płytą 2 jest problem.

7. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Nagrywarka IHAS llt3.0 PROBLEM

W abgx tam gdzie wybierasz iso z hdd ,rozwin to i będzie burned dvd czy jakoś tak.plyta z grą w pc.sprawdź bo jeżeli reszta działa to laser powinien być ok tylko poprostu źle się wypalilo .
    Slim czy phat?

Ewentualnie od nową nagraj i wtedy testuj czy chodzi.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

8. seba144raz

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Slim czy phat? jeśli chodzi o rodzaj konsolki to arcade.Niby nagrane dobrze przy sprawdzeniu abgx wyszło bez błędów ,ale u kolegi ten sam problem jak sprawdzałem.

Wczytywanie...

Poleć forum