1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka IHas o rev. WU

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PePePoL, Wrzesień 30, 2013.

1. PePePoL

PePePoL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    Dziś zadowolony, że nowa nagrywarka zakupiona z tej aukcji LITE-ON iHAS124 IXTREME BURNER MAX XGD3 GW24M FV (3562775670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. doszła do domu od razu podłączyłem ją do komputera i otrzymałem zimny prysznic.
    Jak dobrze widać BurnerMax nie jest kompatybilny z tą nagrywarką. Sprzedawca na aukcji napisał, że dostanę elektroniczną instrukcje, której nie dostalem, więc zwracam się do was, co dalej? W tytule aukcji jest napisane LITE-ON iHAS124 IXTREME BURNER MAX XGD3 GW24M FV to znaczy, że potrzebuje jakiś program IXtreme BurnerMax czy co? Co mi polecacie zrobić, może zwrócić się do sprzedawcy lub cokolwiek. Ze zdjęcia aukcji widać, że nagrywane nagrywarką o rev. B, a ja mam WU, czy to znaczy, że moje pieniądze zostały wyrzucone w błoto? Bardzo proszę o pomoc.
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/70610573/xbox/Zdjęcie0488.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    I tak jest, serii WU nie obsługuje ani payload ani nie ma fw. Czyli bubel, weź oddaj albo niech Ci wymieni.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. PePePoL

PePePoL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia: