1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka ihas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swt, Lipiec 1, 2013.

1. swt

swt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posidam nagrywarke ihas wszystko mam skonfogurowane tak jak jest podane na forum ale gdy zaczynam nagrywac bioshocka inifnite czy halo 4 wyskakuje mi ten błąd czym on moze byc spowodowany ?
    Imageshack - 1iib.png
    na aukcji niby jest napisane ze nagrywarka jest przerobiona softem pod xboxa zmarnowałem 3 płyty i szczerze mówiac jestem juz bardzo zły prosze o pomoc pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Sflaszuj napęd jeszcze raz według poradnika na forum i wtedy nagraj

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    masz flash i ustawienia w imgburn pod marke plyt na jakich nagrywasz?

5. swt

swt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ze nagrywaka była przerabiana flashem oto link do aukcji z jakiej kupiłem nagrywarke LITEON iHAS124-04 B iHAS124B + Ixtreme Burner Max (3365893044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a jesli chodzi czy mam skonfigurowane płyty pod program to nie wiem ale nagrywalem gow na zwykłej nagrywarce w prgramie nic nie zmienialem i działa i mam pytanko jak ustawic program pod płyty i czy halo 4 nagram zwykła nagrywarka ?
    mam płyty verbatim dvd+r dl 8x nagyrwarka ihas124 04 b dokładnie to co podesłałem w linku z allegro prosze bardzo o pomoc wydałem kase na nagrywarkę która jest bezużyteczna duzo nie braknie i zrobiłbym RGH i było by bez problemu wiec nagrywarka jest uszkodzona czy zła konfoguracja ?
    jak dla mnie to nagrywarka nadaje sie w smietnik skonfogurowałem wszystko tak jak na forum i nadal ten sam bład sprawdziłem juz wszystkie mozliwe konfoguracje jakie były podane strata kasy 120 zł nagrywarka 30 zł za płyty w błoto za ta cene zrobiłbym RGH i zero stresu ihas to bubel coraz wiecej ludzi ma problemy z nagrywaniem a pomocy nie widac
    zrobiłem flasha nagrywarki wszystko poszło prawidoło wchodzi na 1 % nagrywania i dalej ten sam problem

PANOWIE PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ CZY TO WINA PC CZY ODDAC NAGRYWARKE DO SERWISU PANOWIE W SERWISIE XBOX W MOIM MIESCIE POWIEDZIELI MI ZE RACZEJ USZKODZONA CO WY NA TO ?

Wczytywanie...

Poleć forum