1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka iHAS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacper644, Październik 8, 2012.

1. kacper644

kacper644 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 REWIZJA B + NERO (2691305871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy ta nagrywarka bedzie dobra ? i czy warto ja kupic czty lepiej cos drozszego ale lepszego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta jest jak najbardziej odpowiednia. Tylko pamiętaj, że musisz ją jeszcze przerobić softem BurnerMax.

4. kacper644

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black (Serial ATA) - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

jednak bym wolal ta bo moge kupic ja u siebie bez tego calego allegro.
    o co chodzi z tym przerobieniem ? Czy to cos trudnego ? i czy to konieczne zeby nagrywac te gry pod dasha 15... na lt3.0 ?

LITEON x24 iHAS124-19 B BURNER MAX XBOX360 XGD3 !! (2669875461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lepiej kupic to czy kupic nagrywarke i samemu wgrac soft ?

Info Używaj opcji edycji postów//Laki88

5. Bartek1

Bartek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesławiec
    Lepiej kupić tą pierwszą, niż tą drugą. 20 złotych piechotą nie chodzi. Wgranie Burner max, czyli tego oprogramowania "softu" to 2-3 min pracy. Tutaj masz to wyjaśnione: Flashing Lite-on iHAS124 with LT MAX - YouTube . Postępuj zgodnie z tym poradnikiem i będzie ok. :D

6. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    bierz najtańszą z rewizją B i żeby była nowa. wgranie softu to max 5 minut roboty. ja jak zamawiałem nagrywarkę to byłem totalnie zielony, a i tak to zrobiłem w 3 minuty i nagrywarka była gotowa do wypalania gier ;)

7. kacper644

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a moze mi ktos opisac po po polsku jak wgrac ten soft ?

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
  9. stroona

stroona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pawłowice
    Ja kupiłem nagrywarkę od tego sprzedawcy z aukcji z pierwszego posta. Działa bez zarzutu, ale musiałem ją podpiąć pod USB, ale to raczej wina komputera, a nie nagrywarki.

Wczytywanie...

Poleć forum