1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka itp.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shiniox, Grudzień 22, 2011.

1. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Siema.
    Mam pytanie. Otóż mam w laptopie jakąś słabą nagrywarke (optiarc - czy jak tam są w laptopie ) i niestety kilka prób nagrania gier na xboxa nie powiodło się.
    Dlatego zamierzam sobie kupić nagrywarkę. Czy słabą nagrywarką można nagrać grę o ile ma się dobrą płytę, bo na razie próbowalem na takich za 3zł, jakbym kupił werbatima ( po ile one są, bo widziałem po 10zł lol ) to by nagrało ?
    Kuzyn ma kilkuletnią nie najlepszą nagrywarke i spokojnie nagrywają mu się wszystkie gry nawet na płytach z tesco. Doradził mi żebym kupił Lite on'a Ihasa ( nie wiem czy dobrze napisałem bo się nie znam :D ). I teraz pytanie. Czy jak będę miał jakąś lepszą nagrywarkę to nagram gry na płytach za 3zł. Czy może lepiej kupić lepsze płyty i nagrać na słabszej nagrywarce ? Jeśli możecie podajcie jakieś dobre nagrywarki.
    Z góry dzięki za pomoc.

Aaa... I widziałem na allegro jeszcze te nagrywarki z jakimś softem burn max czy coś takiego, że specjalnie do nagrywania gier na xboxa. To ma jakieś znaczenie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jedną z 6 nagrywarek liteon ihas z softem od c4eva

4. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    A taki soft do nagrywarki, gdy się kupi bez można bezproblemowo i łatwo wgrać ?

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tak poradniki są na forum.modele ktore muszą być to
    iHAS124B
    iHAS224B
    iHAS324B
    iHAS424B
    iHAS524B
    iHAS624B

6. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z wgraniem nie ma żadnego problemu, tylko musisz zwrócić uwagę czy nagrywarka ma ten prefiks B, gdyż jest to bardzo ważne. Kup nagrywarkę z normalnym softem i sam wgraj iXtreme Burner Max bo nie w tym kompletnie nic trudnego, kilka kliknięć z poziomu windowsa, a na allegro za takie liteony z wgranym już softem kasują jakieś 30zł więcej. Rozejrzyj się też po sklepach komputerowych u siebie w mieście, bo gdy ja kupowałem to dałem w sklepie 76zł a wówczas na allegro najtaniej stały po około 90 + wysyłka. Cena Verbatimek to zależenie od sklepu, u mnie za sztukę kasują 5zł a gdzie indziej już 8, na allegro przy zakupie 20szt z darmową wysyłką wychodzi około 4.3zł, nie oszczędzaj na płytach tylko od razu bierz Verbatimy, to i tak mega różnica w porównaniu do ceny oryginałów, więc nie ma co marudzić.

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    nie pomyl oznaczenia B z black bo tak czesto opisują PL(czarny panel przedni)

8. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    A o co chodzi z tym prefiksem, bo nie bardzo rozumiem.
    Są też takie nagrywarki zewnętrzne bo mój komputer już długo nie pociągnie raczej ; p

9. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    są zwykle ale sobie kieszeń taka możesz dokupić

10. FastMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prefiks B to po prostu wersja tej nagrywarki, musi być koniecznie aneks B, gdyż tylko dla takiej wersji przeznaczony jest firmware ixtreme burner max.

11. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Dzięki, a powiecie mi może jakie są ceny takich nagrywarek, bo widzialem na allegro za 90zł tą z tym burn max, Czyli ok. 60zł kosztuje sama bez tego ?

12. FastMan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na allegro najtaniej około 69 + przesyłka - NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (2013889569) - Aukcje internetowe Allegro nawet w aukcji jest link do instrukcji do wgrania softu od c4eva ;)
    Ale najpierw posprawdzaj jak masz gdzieś blisko sklepy komputerowe, na ich stronach czy zadzwoń, ja u siebie znalazłem w jednym sklepie za 76zł, ale nie było informacji czy ma aneks "B", zadzwoniłem do sklepu i od razu mi sprawdzili czy ma ten prefiks i oznajmili że została ostatnia sztuka.

Wczytywanie...

Poleć forum