1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka - jaką kupić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez offtopic, Grudzień 26, 2008.

1. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli masz problem z obecną nagrywarką i szukasz czegoś nowego poniższe nagrywarki są niewątpliwie warte uwagi:

• Sony Optiarc AD-7243S
    • Pioneer DVR-115/116/117(ATA)/215/216/217(SATA) series
    • Optiarc AD-72xx series
    • Optiarc AD-7240A/S
    • Samsung SH-S203 series

Jeśli chodzi o nagrywarkę zewnętrzną to należy kupić jeden model z powyższych oraz kieszeń np. Walland ME-340J lub tańszy zamiennik gorszej jakości http://www.allegro.pl/16561_dysk.html?id=16561&view=gtext&order=bd&change_view=1

2. Lotnik421 Xbox One

3. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zakupiłem dziś na allegro za 85 zł (wliczając koszt przesyłki) nagrywarkę Samsung SH-S203 liczę że będzie dobrze się sprawowała, że nie będzie z nią problemów, że wypalając na płytach nie tylko verbatimach, jej osiągi będą zadawalające, liczę na to z łezką w oku wypatrując listonosza z paczuszką

4. Sk8RuDeX

Sk8RuDeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    Mam pytanie, jeżeli mam x360 (przerobionego liteona) i kupie ta nagrywarke: Pioneer DVR-116/216 series to będę musiał kupować płyty Verbatimy i muszą mieć prędkość 2.4 czy mogą być też 8x ale nagrane najwolniej jak się da. Jeszcze jedno pytanko czy będą działały jakieś tańsze płyty Omega, Philips, Platinium?

5. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Poczytaj niezadwaj idiotycznych pytań to juz wiele razy wałkowano.

6. Sk8RuDeX

Sk8RuDeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Liberty City
    idiotycznie to może ty odpowiadasz.. pokaż mi link gdzie na forum są odpowiedzi odnośnie pioniera 116? mi chodzi dokładnie o tą nagrywarkę, czy na niej będzie można nagrywać z prędkością 2,4x na płytach 8x.. Wszędzie na forum są odpowiedzi "To zależy od nagrywarki", więc pytam konkretnie o nagrywarkę czy da radę.. i mógłbyś normalnie jak człowiekowi odpowiedzieć.. a nie nabijać sobie posty... Pozdrawiam.

7. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    offtopic: nie uważasz że troche droga ta obudowa Walland ME-340J w porownaniu do ceny nagrywarek? poleciłbys cos tanszego? dodam że gównie pracuje na laptopie dlatego szukam jakiegos zewnetrznego napędu

8. elviskc

elviskc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wlasnie... jest cos tańszego a zarazem sprawdzonego. Myślałem o przejściówce, bo na wyglądzie mi nie zależy. Wypalarke potrzebuję tylko do wypalenia płytypod Xboxa. Reszte działań bede wykonywał na wypalarce w lapku. Oczywiście w zamiarze mam zakup Pioneera.

9. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    troche zoirientowalem sie w temacie i znajomy powiedzial, że ta nagrywarka może obyc sie spokojnie bez obudowy wystarczy adapter USB

10. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Te adaptery USB czasem działają, czasem nie. Jest w h.. problemów z nimi. Podałem model drogi, ale jestem takiego zdania,że lepiej kupić coś raz, a dobrze. Decyzja należy do was.

11. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Począwszy od modelu 111 który ma moj kolega porzez 112 i 115 które mam w domku i 116 w pracy zaden z tych modeli niesprawił mi najmniejszych problemów z paleniem dl.Nawet medion brata (zrobiony bodajrze na bebechach 108 czy 110) dał rade.Pionek to pionek a wracajac do predkosci nagrywania skonczcie utrwalac mit ze im wolniej tym lepiej(poczytac troszke cdrinfo ew popytac Beriona chociazby) praktycznie wszystko nagrywam z predkoscia x4 i zadna konsola sie jeszcze nimi niebrzydziła nawet pomylkowo kilka nagrałem 8 ktore moj samsung czytal bez problemu ale benek niechciał ruszyć.Co do plyt to mozna śmiało napisać ze na rynku jest tylko Verbatim płyty z indexem 2,4 pioneer jest w stanie nagrać 8 (ja jade 4) z indexem 8 nagrywarka widzi ja do 10.Stosunek ceny do jakosci jest genialny i wydaje mi sie nieporozumieniem kupowanie jakis wynalazków (ricohy riteki obegi fortisy i inne cuda )za złotówke czy 1,5 taniej.

12. czapa

czapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja wypaliłem tą samą grę 2,4 a potem 4x i różnicy nie było. Niestety na pioneerze nie da się zrobić testu jakości to wtedy by było wiadomo. Jak ktoś ma liteona to może się poświęci i zrobi test, da skany i będzie wszystko jasne.

13. defektor

defektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Moja pierwsza ( i ostatnia ) próba nagrania na lite-on SOHW-1693S zakończyła sie fiaskiem.O dziwo nagrała się całość lecz płyta nie potrafiła się zamknąć, imageburn wywalił komunikat o błędzie :

Finalise Disc Failed

Device: [1:0:0] LITE-ON DVDRW SOHW-1693S KS09 (G:) (ATA)

Reason: Seassion Fixation Error Writing Lead In

płyta oczywiście do kosza, i żal zmarnowanych 2 piw:mad:.
    Szybka lektóra postów na tym forum i jade po pioneera, jako że nie było ani 112d ani 115d, wziołem 116d. Powrót, podpięcie, bez mycia rąk ;) i wypaliła od strzału bezbłędnie.Wypalałem na defaultowych ustawieniach z prędkością 2,4 km/h :D.

Także ja polecam Pioneer DVR-116D z czystym sumieniem jak narazie.

ps. Jest to wersja limitowana która zawiera NERO 8 ESSENTIALS Suite 1 full wersja.Kupione w markecie na S... ( wiecie......taka planeta :D) za 109 zeta.

......czyli po jednej grze się zwraca.......no i nówka nagrywara w zestawie...

14. czapa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ooo to jak masz liteona to zrób test jakości dysku i wstaw tutaj, będę bardzo wdzięczny :)

15. defektor

defektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lite-on już nie mam, ale test moge zrobić.Napisz co i jak.

16. czapa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No na pioneerze nie zrobisz testu niestety. Chyba że się mylę i ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
    P.S. Mam pioneera 216d i też polecam.

17. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam LG za 99zł i działa bez zarzutu ;)

18. elviskc

elviskc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie przetestowałem konfigurację Pioneer 216 oraz przejściówka Logilink AU0006C (koszt 62 zł w miejscowym sklepie). Wszystko podłączone do lapka przez USB. Działa wyśmienicie. Polecam

19. krystusw

krystusw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po problemach z LG postanowiłem kupić pioneera 216D i działa bez zarzutu, oby jak najdłużej. PS. Teraz trzeba pozbyć się nieszczęsnego liteona :)

20. Romuś

Romuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja zakupiłem Pioneera 215D. mam nadzieję, że będzie to trafny wybór :)

21. Zachi23

Zachi23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ja mam następujący problem zepsułem już 2 płytki TDK DVD+R DL i mam nagrywarkę HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L i nagrywałem je za pomocą imgburn nagrały się bez problemu i przeszły weryfikacje ale mój x ich nie widzi pomięli trochę i pisze otwórz napęd nie wiem czy można nagrać kopie na tej nagrywarce ?? dzięki za info i pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum