1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Lite-on ihas 124-b a stara plyta glowna..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcindudek3, Listopad 19, 2011.

1. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    Witam chce sobie kupić taką nagrywarkę SALON LiteOn iHAS124 B SATA CZARNA + NERO 9 WAWA (1926783335) - Aukcje internetowe Allegro tylko potrzebne mi są odpowiednie przejściówki bo nie mam złącz SATA niestety na kompie. Aby nagrać grę na xboxie to trzeba przerobić tą nagrywarkę. Czy jeśli kupię ten kontroler KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (1907515376) - Aukcje internetowe Allegro
    i jeszcze ten AC2 KONTROLER ZASILAJACY DO DYSKOW SATA (2x S-ATA) (1914937172) - Aukcje internetowe Allegro to będę mógł spokojnie przerobić tą nagrywarkę i nagrywać gry w formacie XGD3?? Czy wszystko zadziala tak jak trzeba ?? I czy dam sobie sam rade przerobić tą nagrywarkę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gustawson

gustawson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam w/w nagrywarkę w swoim kompie dość starawym już (komp z 2006 roku)
    Kupujesz przejściówkę na SATA i będzie Ci bujać.

Ja nic nie przerabiałem z nagrywarką i bez problemu nagrywam gry z XGD3 ;)

4. marcindudek3

marcindudek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gostynin
    ty masz z 2006 ja mam jeszcze starszego... moj komp ma 7 albo 8 lat;/ te przejściówki które są w linkach będą działać z ta nagrywarką?

Wczytywanie...

Poleć forum