1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Liteon ihas124b

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mateusz5557, Grudzień 20, 2013.

1. mateusz5557

mateusz5557 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam czy mógłby mi ktoś podać bezpośrednie linki do stron gdzie mogę kupić nagrywarkę ihas124 rev.b przeszukałem wiele stron i nie znalazłem nagrywarki właśnie z rev.b na allegro jest kilka a ceny przekraczają 200 zł a to trochę dla mnie za dużo szukam także alternatywnych nagrywarek proszę o odpowiedz z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nigdzie juz nie sprzedaja takich nagrywarek wiec zostaja uzywane lub allegro

4. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    iHAS124-14 D i EU są teraz ale swietnie działaja wystarczy sciagnac maxburner payload i po problemie, mam taka sam i spisuje sie o wiele lepiej niz 124B. A cena ich w granicach 70-100zl zalezy gdzie.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    napewno nie spisuja sie lepiej, flash nagrywarki jest lepszy, pewniejszy od uzywania payload, wystarczy poczytac na forum ile z tym programem jest problemow nawet na ihasach

6. fazi1111

fazi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A działa on z wersja EU na 100%?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na forum TX wyczytałem, że podobno payload tool nie jest kompatybilny z tą rewizją.
    Najlepiej kupić rev. B, wgrać burnermax i nagrywać gry w spokoju, a nie kombinować.

Wczytywanie...

Poleć forum