1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka nie czyta oryginalnych płyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kanapeczka, Czerwiec 9, 2012.

1. Kanapeczka

Kanapeczka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Moja nagrywarka to MatSHITa DVD-RAM UJ-860S i nie może wczytać oryginalnej gry, mieli coś przez chwile i przestaje, a gdy wrzuciłem płytę z pirackim Windowsem albo Ubuntu to odpalało normalnie. Da się coś z tym zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj z inną płytą.

Wysłane z New iPad przez program Tapatalk HD

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

4. Kanapeczka

Kanapeczka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wrzuciłem inną oryginalną grę i jakiegoś pirata i nic nie czyta :/ A półtorej godziny temu normalnie wczytało Windowsa i ubuntu

5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Mówisz o oryginalnych płytach Xbox'owych czy oryginalnych PC'towych?

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli chodzi Ci o ripowanie oryginalnych gier, to zrobisz to tylko napęd z konsoli/Kreon Drive'm. Zwykły napęd nie będzie widział zawartości płyty.

7. Fear

Fear Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja mam podobny problem, mam np. oryginalną grę na pc(sims 2) i napęd jej nie widzi(niby zaczyna wczytać ale nagle jest cisza i tyle), a gra działa bo sprawdzałem w innym napędzie. Chciałem zaktualizować sterowniki czy coś(może by pomogło) ale w necie nie ma nic do tego modelu .
    Dodam jeszcze, że napęd także nie widzi płyt z filmami nagranymi(ale jak nagrałem film z oryginału przez cloneDVD to bez problemu wczytuje, tak samo jest z wypalonymi grami na xboxa). Jakieś pomysły ?

Wczytywanie...

Poleć forum