1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka nie widzi płyt DL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M4R0, Lipiec 12, 2013.

1. M4R0

M4R0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Tak jak w temacie.
    Mam laptopa z napędem "slimtype dvd a dS8A4S" i w ImgBurn pokazuje mi że "Free Space: 4*706*074*624 bytes"
    Czyli tak jak by mi czytał tylko jedną warstwę płyty, a jestem pewien że płyta jest dobra. Tym bardziej mnie to dziwi, że już kiedyś nagrywałem na tym laptopie gry na xboxa i nie było takiego problemu. Po drodze miałem format kompa, ale wszystkie sterowniki od nagrywarki są.
    Jak rozwiązać ten problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szary14

szary14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Możliwe że po prostu nagrywarka pada bo na laptopwych się nie nagrywa, albo aktualizuj img burna.

4. thargood

thargood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jaka to płyta? może masz jakąś lipna płytę że napęd nie rozpoznaje.

5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Ściągnij sobie program Nero InfoTool i tam po włączeniu wyświetlą się płyty które twoja nagrywarka obsługuje sprawdź czy masz tam DVD+R DL :)

Wczytywanie...

Poleć forum