1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka? Obie nie działają.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dwakola, Grudzień 25, 2011.

1. dwakola

dwakola Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam problem z nagraniem gier, korzystam z laptopa w którym jest jakaś stara nagrywarka pionnier- ktora nagrywala wszystkie gry( i działały!) lecz problem zaczął się gdy chciałem nagrać gre xdg3. Oczywiscie wszystko robiłem zgodnie z poradnikiem lecz za kazdym razem wyskakiwal blad w img burnie przy 50%... kupiłem nową zewnetrzna nagrywarke do laptopa samusung se s084 i niestety ale to nic nie pomoglo... w tej chwili probowalem nagrywac i img burn i clone cd i dalej to samo.. nie wiem jak to obejsc, a tymbardziej w czym tkwi problem??

dodam jeszcze, ze probowalem juz roznych plyt... verbatim, vakoss, esperanza..
    z gory dzieki za pomoc pozdrawiam i wesolych !1

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Szkoda, że nie kupiłeś sobie nagrywarki LiteON iHASx24B....

Wyczyść system: rejestr, zbędne pliki itd. Czasem pomaga. Jeśli nie - może przydałby się upgrade nagrywarki?
    Kiedyś miałem problem z Pionnerem 112D, miał problem przy przechodzeniu na drugą warstwę. Upgrade do 112L 8.06 pomógł.

Wczytywanie...

Poleć forum