1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywarka Pc i płyty DL

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez AnarchyMen, Maj 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Elo nagrałem moją pierwszą grę na Xboxa Stranglehold gra chodziła pięknie lecz gdy chciałem w nią wczoraj pograć wyskoczył napis wyczyść płytę ściereczka i zresetuj konsole wkurzyłem się ostro że 6 zł poszło do kibla ;/ lecz gdy spojrzałem na płytę zobaczyłem rysy w kształcie kół rysowane jakby cyrklem . Pierwsze co zrobiłem to wsadziłem inną verbatmike do xa i sprawdziłem czy inną porysuje i nie zrobiło tego ( inna gra była nagrywana na innej nagrywarce ) :D wiec czy możliwe że psuje mi się nagrywarka w komputerze ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    a czy ty nie masz rozumku??? skoro masz 2 plyty ( kopie) jedna nagrywana na innej nagrywarce i jest gladka plyta i gra chodzi...a druga nagrywana na innej nagrywarce i jest porysowana i gra nie chodzi..to wcale nie cza byc mega mozgiem zeby podejzewac nagrywarke......czasem myslenie nie boli

4. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Mozliwe, ze jednan agrywarka nagrywa plyty tak, ze naped xboxa bardziej meczy sie przy ich czytaniu, czymi moze je porysowac. Ale akurat te charakterystyczne rysy powstaja nawet na orginalach. Polecam Ci zainstalowanie NXE i granie z dysku twardego. Wtedy plyta jest czytana tylko na poczatku.
    Niekoniecznie straciles 6zl, mozesz te plyte jeszcze zregenerowac.

5. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    a może to wina płytki Verbatim 8x mam Hitachi w xboxie . Zaraz nagram zwykłą Dvd i zobaczę czy będą te okręgi jeżeli nie to już nie wiem co mam podejrzewać nagrywarkę czy xboxa

6. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    wsadz do xsa kilka plytek iobserwuj...na efekty pewnie nie bedzie cza dlugo czekac..potem zrob to samo z nagrywarka.......posprawdzasz troszke i do wszystkiego sam dojdziesz..byle tylko nei pzryszl ci do glowy przestawianie xboxa z plyta w srodku:)

7. AnarchyMen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Chyba problem rozwiązany nagrałem dzisiaj Prince Of Persia i płyta czysta po nagraniu po 2 godzinnej grze dalej czysta :D i w tej chwili brat mały mi powiedział że jak grał w Stranglehold to mama przekładała konsole i pewnie przy podnoszeniu płyta się musiała porysować :D Można zamknąć

8. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Prawie na pewno przenoszenie Xboxa bylo przyczyna porysowania plyty. Poucz teraz mame i niech Ci odkupi plyte :)

A teraz pojade komus po ambicji:
    Mam nadzieje, ze Ci leb nie peka od tego Twojego myslenia. Szkoda, ze taki mega mozg jak ty nie wpadl na inna mozliwosc porysowania plyty. Tak, jestem teraz tak samo chamski jak Ty s wstosunku do innych.

9. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    czytaj dokladnie moje wypowiedzi a zobaczysz ze tez wpadlem na ta mozliwosc bo o niej napisalem )..heheheh............cytat z drugiej mojej wypowiedzi -----byle tylko nei pzryszl ci do glowy przestawianie xboxa z plyta w srodku:)

10. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa

Czytam kolejnego twojego posta i radziłbym Ci żebyś ograniczył swoje posty Tylko do odpowiedzi na temat bez zbędnych epitetów odnośnie użytkownika który zadaje pytanie.Jeśli sprawia Ci to problem to nie odpisuj wogóle.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum