1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywarka pioneer,plyty DVD DL,jaki ixtreme?,activate.iso- pyt. od swiezynki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez quatron, Październik 17, 2010.

1. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, przeczytalem caly post dot. ixtreme i szukalem na szukajce a takze na wujku google jednakze nie otrzymalem 100% odpowiedzi, chcialbym dowiedziec sie kilku rzeczy których nie moglem znalezc, poniewaz przedwczoraj zakupilem sobie ixa i w tym samym dniu go przerobilem, wszystko bylo zalatwiane w biegu wiec wypytalem sie prawie wszystkiego oprocz tego jakiego mam ixtreme jezeli chodzi o naped to jest to lite-on znalazlem go w database po numerze MFR i jego firmware to:83850c. Prosiłbym o szacunkowe zidentyfikowanie mojego ixtreme, dzwonilem do goscia ale jest weekend i nie zabardzo odbiera tel, mam tylko 2 plyty DVD-R DL Verbatim (czy plyty musza byc+ czy moga byc takie jak mam - ?) i nie chce zabardzo probowac nagrywac na roznych wave bo nie starczy mi plyt a do srody w moim sklepie komputerowym nie bedzie DVD DL bo sie skonczyly (wykupilem ostatnie a mieszkam na zadupiu :p) i chcialbym sobie juz pograc, prosze o pomoc w ocenie podejzewam iz mam 1.61 ale nie mam pewnosci i czy jezeli tak jest, to mam rozumiec ze moge nagrywać w dowolnym wave czy tylko wave 4 albo wszystkie procz 4?!? I mam jeszcze jedno pytanie, posiadam nagrywarke piooner i czytalem ze nagrywanie na xboxa za pomoca tego to syf, jednak pozniej napotkalem na opinie ze taka nagrywarka jest dobra poniewaz nie trzeba zmieniac book type w imgburn czy to prawda? Czy dobrze rozumiem ze activate.iso sluzy do odtwarzania gier nagranych na starszych wave np. wave 2 lecz tylko wtedy to wszystko ma sens jesli posiada sie ixtreme 1,61?
    Jeżeli cos poknocilem to niechcialem poprostu dzisiaj skacze z jednego postu do nastepnego i chyba troche za duzo info moj bioprocek dzis przetworzyl wiec jak cos to sry i nie obraze sie jak mnie sprostujecie. :)
    Z góry dziekuję na odpowiedz.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Starsep

Starsep Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tczew
    Płyty muszą być DVD+R DL.
    Activate.iso służy do odtwarzania gier o wyższym wave mając ix 1.6.
    Jeżeli masz ix 1.61 to możesz nagrywać gry o wave 4 oraz wszystkie mniejsze.
    PS Rozczytanie Twojego postu jest lekko mówiąc trudne...

Wczytywanie...

Poleć forum